Ne Mazi Ne Ati’nin Konuğu Doktor Osman Gürer

Ne Mazi Ne Ati’nin Bu Haftaki Konuğu Gönül Adamı Doktor Osman Gürer

Taşova Gençlik Merkezimizin gönüllerimize taht kuran, yayınlanması dört gözle beklenilen projelerinden biri olan “Ne Mazi Ne Ati” Projesinin bu haftaki konuğu Taşova’mızın sevilen siması, gönül adamı, paralı-parasız herkesin, her kesimin doktoru, Tabip Doktor Osman Gürer.

Taşova’nın eskiden Darma şimdi Ballıca köyünde doğmuşum, anam 12 Ekim 1952’de doğdun diyor, babam 13 Mart’ta yazdırmış, altı ay sonra yazdırmış, yani 68 yaşındayım şu anda, diye kendini tanıtarak hayat hikayesine başlayan değerli doktorumuz;

eğitim hayatından, küçükken öğretmen olmak niyetinde olduğundan ama sağlık raporu alamadığı için öğretmen lisesine gidemediğinden ve diğer okul maceralarından bahsetti.

2006 yılında emekli olan ve halen Taşova’da bir muayenehanesi olan, güleryüzlü ve sohbetine doyum olmayan doktorumuzun diğer sohbetini ve sorulara verdiği cevapları aşağıdaki videosundan dinleyelim.

Muhterem Doktorumuza Allah’tan cc sağlıklı ve uzun ömürler dileriz.

Sohbetin Videosu:

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberKENAN YILDIRIM’ın EN ACI GÜNÜ
Sonraki haberBU NE GÜZEL CEZA…
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581