NAZ EV TEKSTİLİ ÇEYİZ MAĞAZASI AÇILDI.

“Güzel Evler Mutlu Yüzler” sloganı ile yola çıkan İlçemizin Yeni Mağazası Naz Ev tekstili&Çeyiz Mağazası açıldı. Yeşilırmak Mahallesi Aytaç Caddesinde Hizmete açılan mağazada;  Özdilek Ev tekstil ürünlerinin yanısıra, Geniş çeyiz ürünleri, Bebe Çeyizi, bunun yanında küçük ev aletleri satışı yapılmakta. Özellikle çeyiz alanında geniş ürün yelpazesi sunan iş yerinde İlçemiz Özellikle bu alanda bir mağaza daha kazanmış oldu. Açıldığı gün farklı bir ürün çeşidi olması münasebeti ile ilgi odağı olan mağazaya özellikle bayanların fazlaca ilgisi vardı.

Mağaza sahibi Müşkinaz BOL görüşmelerimizde sözlerine şunu  ekledi.

– İlçemizde özellikle Çeyiz tekstili alanında bir çok ürünü bulabilmek yada tamamlayabilmek için bizde çoğu kez Taşova dışından alışveriş yapmak zorunda kalıyorduk, Açmış olduğumuz bu mağaza ile İlçemizde bir çok insanın bu tip ihtiyaçlarını İlçemizde ferah ve şık bir ortamda bulabilme imkanı oluşturduğumuzu düşünüyoruz. Özdilek ürünlerini Tüm Türkiyedeki fiyat standartı ile aynı fiyatlara Taşova halkımıza sunuyoruz. Bebek çeyizi grubunda da bir çok ürün mağazamızda bulunmakta Bebek çeyizinin yanısıra, Anne ve Yeni doğan bebek grubunu giyim dışında çok yakında A’dan Z’ye  tamamlamayı düşünüyoruz. İlçemizde bulunan tüm insanlar hizmetin en iyisine layık dedi.

Bizde yeni açılmış  olan mağazamıza ilçemiz için hayırlı olmasını diliyor kendilerini yeni iş yerlerinde başarılar diliyoruz.
20130227_133318

Yorum Ekle