Amasya İtimat

MUSTAFA KORKMAZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI MÜRACAATINI CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA VERDİ

      Mustafa Korkmaz Taşova Belediye Başkanlığı adaylığı müracaatını CHP İlçe başkanlığına   15  Kasım  2013 Cuma günü  teslim etti.

     Önceki belediye başkanı Mustafa Kokmaz  saat 14.30 da ekibiyle   CHP İlçe başkanlığı binasına geldi. Teşkilat  binası önünde  CHP İlçe Başkanı  Ömer Özalp  ve yönetim kurulu tarafından karşılanan  Korkmaz,  başvuru formunu  İlçe başkanı  Ömer Özalp’a teslim etti.

İlçe Başkanı Ömer Özalp’ın  kısa konuşmasından sonra  partililere bir konuşma yapan Mustafa Korkmaz;  2004-2009 Yıllarında Taşova halkının müşterek ihtiyaçlarına yönelik hizmetler yaptıklarını  son beş yılda Taşova Belediyesinin iflas ettiğini  dile getirdi. Belediyenin halka hizmet edemediğini ,gırtlağına kadar borçlandığını kaydeden  Korkmaz;”Beceriksiz AK Patisi yöneticilerinin kirlettiği halkın emaneti olan Taşova Belediyesini  Allah’ın izni  ve sizlerin desteği ile geri almak için Taşova halkının istek ve arzuları doğrultusunda adaylık müracaatımı  CHP İlçe Başkanımız Ömer Özalp’a  teslim ediyorum Allah utandırmasın,  hayırlı uğurlu olsun “dedi

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.