MUSA KOYUNCU CUMHURİYET MAHALLESİ İÇİN TEKRARDAN ADAY

29 Mart 2009 Pazar günü yapılacak mahalli idareler genel seçimlerinde Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Musa Koyuncu tekrardan adaylığını açıkladı.


 


Musa Koyuncu gazetemize yapmış olduğu açıklamada: “29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan seçimde tekrar muhtar adaylığımı açıklıyorum.


 


1960 yılında Taşova’da doğdum. İlk ve Orta okulu Taşova’da bitirdim. Evli ve iki çocuk babasıyım. 2004 yılında Cumhuriyet Mahallesinden girmiş olduğum seçimi siz değerli halkımın desteğiyle kazanarak muhtar oldum. Bu süreç içerisinde halkla el ele çalıştım. Gerek yaz dönemi hasadında Adana’dan gelen biçme patozlarıyla elamanlarıyla ilgilendim. Sağlıklı bir hasadın yapılmasına ön ayak oldum ve ilgilendim. Gerekse haşhaş ekimi yapan çiftçilere önderlik yaptım. Haşhaş alımı yapan toprak mahsulleri ofisi personeliyle çalışma yaptım. Mahalle halkı tarafından da beğeni kazandım.


 


Muhtarınız bu dönemde de iddialı. Çünkü çiftçinin ve halkın daima yanında bekçilik, koruma gibi araziye yönelik çalışmalarım mevcut olup, halkın muhtarlıkla ilgili her türlü işlerini mağdur etmeden büyük bir özveriyle yaptığıma inanıyorum.


 


Bu seçimde de tercihim yeniden halkımla el ele verip çalışmalarımı sürdüreceğime inanıyorum.” Dedi.

Yorum Ekle