Amasya İtimat

MUHTARLIK SEÇİMLERİ KIZIŞIYOR

Amasya Taşova İlçesi Yemişen mahallesi Muhtar adayı genç ve dinamik bir isim, Halil KURU… Kişiliği ve sevecenliği ile mahalle halkı tarafından sevilen bir kişi olan Halil KURU, benim en büyük desteğim çevrem diyor.. Çevrem ise en sevdiğim mahallem diye ekliyor..

 İlçemizin Yemişen Mahallesi muhtar adayları arasında sempatik tavırlarıyla, sosyal yapısı ve kültür zengin liği ile halkımız tarafından çok sevilen renkli bir isim . Kimse ile kişisel sorun yaşamayan , herkese eşit davranan, her kesimle iyi geçinen , yardım severliği ile tanınan  biri . Muhtarlık yarışında hak eden kazansın felsefesi ile yaklaşan bir isim Halil Kuru.


BİYOGRAFİSİ:

11.01.1968 Amasya,Taşova doğumlu; ilk ve orta öğretimini Taşova’da tamamladı. Orta öğretiminin den sonra 8 yıl elektrik ve su tesisatçılığı üzerine çalıştı. 1991 yılının 28 Nisan ayında Devletin açmış olduğu tekel işçi alımında başarılı olarak işe girmeyi hak kazandı. 18 yıldır tekel işletmesinde çalıştı ve halen çalışmaktadır.Tekel işletmesinin kapanma aşamasının yoğun olduğu 2000 yılında Hükümet cad. Yeşil ırmak mahallesindeki halen faaliyet gösteren Sılacan Cd market adı altında ilçemize bir işyeri kazandırmıştır. Evli olup iki çocuk sahibidir.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.