Amasya İtimat

MUHTAR ADAYLIĞINDA İDDİALI…

Enver Turan, Özellikle Kavalouğu köyü başta olmak üzere kısmen Taşova ve Amasyalı vatandaşlarımızın yaşadığı İstanbul’un buram buram Anadolu kokan Sarıyer ilçesi Reşitpaşa mahallesine Muhtar adayı olduğunu yaklaşık 1 yıl önce açıklamıştı.

Kendisi ilçemize bağlı Şeyhli köyünden olan Enver Turan, çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Amasyalıların yanısıra; Rize, Sivas, Çorum gibi illerden Anadolu insanımızın yaşadığı Reşitpaşa mahallesi muhtarlığı için 6 aday yarışıyor.

10 bin 979 nüfus ve yaklaşık 8 bin 540 seçmenin  bulunduğu Taşova’dan büyük Reşitpaşa mahallesinde 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde 11 bin 503 seçmen oy kullanacak.

Muhtar adayı Turan’ın tüm Amasya ve Taşovalılardan talebi Reşitpaşa’da oturan yakınları ve tanıdıklarından kendisi için oy istemeleri.

10 Şubat 2024 Cumartesi günü Çorum-Kargı ilçesi Çetmi köyü ve Yemişli Mahallesi dernek lokalinde  çalışmalarını sürdüren Turan yaptığı konuşmada:

”Reşitpaşa mahallemizde Muhtar Adayı olduğumu belirterek
toplantımızda ne gibi ilerlemeler olduğunu sizleri de bilgilendirmek için sözlerime şu şekilde başlamak istiyorum; Tüm vatandaşlarımızla bir araya gelerek, Reşitpaşamıza neler katabileceğimiz, ne gibi projeler yapabileceğimiz Reşitpaşa halkının nasıl daha ferah Bir mahalle ve daha iyi yaşanılabilir hale gelmesi için planlar ve projeler yapıldı. Benden desteklerini esirgemeyen tüm Reşitpaşa halkına Teşekkürlerimi iletiyorum.
saygılarımla.” dedi.

 

Yorum Ekle