Mobil Onay Nasıl Yapılır? Sms Onay Nasıl ve Nereden Yapılır? Mobil Onay ve Sms Onay Hizmetleri

Mobil Onay Nedir?

Mobil onay işlemleri ve mesaj ile onaylama kişilerin sosyal medya siteleri için numaralarını doğrulamak adına kullandığı bir işlemdir. Bu işlem numara, numara üzerinden gelen kod olarak ikiye ayrılmaktadır. Kişiler birden fazla hesap açmak için veya kendi gizliliklerini korumak adına bu numaraları temin edebilirler. Mobil doğrulama sayesinde alakalı hesapta kullanım hakları ve kullanım özelliklerine numara üzerinden ulaşılabilmektedir. Mobil numara ve doğrulama işlemi sayesinde kişiler farklı hesaplar açabilir ve bununla beraber kendi numaraları dışında farklı numaralar kullanarak gizliliklerini koruyabilirler.

Tek Kullanımlık Mobil Onay için Buraya Tıklayabilirsiniz

Google Mobil Onay Nasıl Yapılır?

Google hesabı oluşturduktan sonra şahsın bu hesabı telefon hattı üzerinden doğrulaması istenecektir. Şayet daha evvel doğruladığınız Google hesabınız var ise veya kendi numaranızı kullanmak istemiyorsanız internet üzerinden dijital numara alarak tek kullanımlık doğrulama kodu sayesinde onay yapabilirsiniz. Bu sosyal medya hesap satış sektöründe çalışan bireyler için çok kullanışlı bir yoldur. Hesabı daha sonra devralan bireyler kendi numaraları ile yeniden onay işlemi yapabilirler. Youtube hesabı doğrulamak da aynı usulle olur. Kişiler Google onay sistemi ile aynı şekilde Youtube onaylama işlemlerinde bulunabilirler.

Whatsapp Mobil Onay Nasıl Yapılır?

Whatsapp uygulamasında da sanal numaralarınızı kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz ülkeden gelen doğrulama kodu ile alakalı numarayı kullanmanız bu işlem için yeterlidir. Whatsapp içerisinde eğer gizli numara veya sanal numara kullanmak istiyorsanız, Whatsapp Busines hizmetini tercih edebilirsiniz. Kendi hesabınıza ilave olarak iki hesabı birden kullanabilir ve idare edebilirsiniz. Mobil onay hizmeti onlarca platform için kullanılabilmektedir. Bu durumdaki asıl amaç, sizden doğrulama isteyen bir mecrada sanal numara alarak bir kezlik doğrulama hizmetine ulaşıp hesabı kullanıma açmaktır.

Mobil Onay Nerede Kullanılır? 

Mobil SMS onayı Whatsapp, Facebook, İnstagram, Twitter, Google, Hotmail, başta olmak üzere birçok farklı serviste kullanılabilmektedir. Numara doğrulama operasyonu oldukça kolay bir operasyondur.

Tek Kullanımlık Mobil Onay için Buraya Tıklayabilirsiniz

Mobil Onay Hizmeti Nedir?

İnternet kullanımının ve bu tarz aletlerin yenilenmesi, büyümesi, giderek çoğalış göstermesi ve evrensel anlamda gelişmeye devam etmesi hayatımıza birçok farklılık getiriyor. Artık tüm işlemlerinizi basitçe oturduğunuz yerden mobil olarak tamamlama fırsatı sunan internet ve bununla beraber eklentisi olan sosyal mecralarla da kişilere değişik kapılar açıyor. Bu sosyal mecralara giriş yaparken ya da internet üzerinden rastgele bir siteye giriş yapamaya çalışırken bildiğiniz üzere genelde telefon numaranız da istenerek SMS onayı isteniyor.

Şayet hiçbir biçimde telefon, numaranızı vermek istemiyorsanız bunun için mobil onay hizmetinden yararlanabilirsiniz. Mobil onay hizmeti; azalık operasyonları sırasında kendi telefon numarası ile onay parolası almak istemeyen kullanıcılara özel bir hizmettir. Bu hizmeti sunan birçok firma bulunmaktadır. Ancak farklı şekilde bu hizmeti veren her bir firmanın güvenilir olup, olmayacağı bilinmez. Bundan dolayı özellikle güvenilir olan bir firma tercih etmelisiniz.

Mobil Onay Kodu Nasıl Satın Alınır?

Mobil onay kodu ve numara almak isteyen kişiler öncellikle bu işlemi ilk defa yapıyorsa güvenilir bir site tercih etmelidir. Kişiler genel olarak bu hizmeti nasıl kullanacağını tam olarak bilememektedir. Bu hizmeti almak sandığız kadar güç değildir. Tek yapmanız gereken şey öncelikle emin olduğuna ikna olduğunuz bir mobil onay hizmeti sitesi bulmak olacaktır.

Özellikle firmanın kusursuz hizmet verdiğinden emin olmak için birebir sitelerini inceleyerek müşteri memnuniyetini gözlemleyebilirsiniz. Belirlediğiniz sitelere genel olarak üye olmanız gerekmektedir. Bu sayede siteler size özel bir oturum açacaktır. Oturumunuz üzerinden SMS onay kodu almak üzere numara tanımlayabilir ve işlemlerinizi basitçe bitirebilirsiniz. Mobil onay kodu satın almak hakkında daha detaylı bilgi ve dayanak almak için sitemiz üzerinden bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Mobil Onay için Buraya Tıklayabilirsiniz

Mobil Onay Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Mobil onay hizmeti almak için öncellikle güvenilir bir site bulmanız ve sonrasında ise o sistemde oturum açmanız gerekmektedir. Oturumunuz üzerinden tüm işlemleri basitçe ve saniyeler içerisinde bitirme imkânınız bulunmaktadır. Bu işlemler özellikle size zamandan büyük bir tasarruf sağlamaktadır.

Operasyonları yaparken alacağınız hizmet hakkında yardıma veya ek bilgiye ihtiyaç duymanız halinde üye olduğunuz site üzerinden destek talep edebilirsiniz. Genel olarak bu taraz /sisteler içerisinde özel müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Bundan dolayı canlı destek hattı 7/24 hizmette kalmaktadır. Ayrıca sistemin mutlaka SSL sertifikasına sahip olduğuna emin olunuz. Bununla beraber ödemelerinizin de güvenilir bir şekilde gerçekleştiğine emin olmanız gerekmektedir.

Mobil Onay Maliyetleri Nedir?

Mobil onay kodu için hizmet veren her sitenin maliyetleri de birbirinden farklılık gösteriyor. Bundan dolayı tercih edeceğiniz sitenin maliyetlerine önceden göz atabilirsiniz. Bununla beraber bu hizmetlerin ücretleri alacağınız numara, hangi ülkeden numara alacağınız ve bununla beraber hizmetlerde maliyetlerde farklılık göstermektedir. Özellikle detaylı bir hizmet almak için mutlaka güvenilir bir site üzerinden destek almanız gerekmektedir. Ayrıca tercih edeceğiniz sitenin özellikleri şu şekilde olmalıdır;

 • Hizmet niteliğ
 • Profesyonel destek hizmeti.
 • Güvenilir site alt yapısı.
 • SSL sertifikası.
 • Güvenilir ödeme sistemi.
 • Post alt yapısı.
 • Canlı destek sistemi.

Mobil Onay Nasıl Yapılır? 

Herkes ister istemez sosyal medya hesapları ya da internet üzerinde gördüğümüz gözde uygulamaları kullanıyor. Bazıları bir iki sosyal medya uygulaması kullanırken kimilerimiz de birden fazla uygulama kullanabiliyor. Tek bir telefon numarası olduğu için birden fazla uygulama hesabı açılacağı zaman hesabın mobil onaylaması yapılmıyor. Bütün bu noktada kişilerin imdadına mobil onay siteleri yetişmektedir. Mobil onay sitelerinde yapılması gerekenler ise şekildedir;

 • Öncelikle bir üyelik sistemi açarak mobil onay oturumuna girmeniz gerekiyor.
 • Daha sonra sistemden mobil onay hizmeti alabilmek için sonsuza yüklememiz gerekiyor.
 • Sonra da ise yükledikten sonra istediğimiz ülkeden istediğimiz servis için doğrulama kodunu alabiliyorsunuz.

Misal vermek gerekirse mobil onay operasyonu şu biçimde yapılıyor. Bir İnstagram hesabı olması durumunda kişiler bazı durumlarda birden fazla İnstagram hesabı açmak istiyor. Yeni bir hesap açarken İnstagram kişilerden bir mobil doğrulama kodu isteyecektir. Bunun için mobil onay sitesi bulmak sizin için daha kolay bir çözüm olacaktır.

Sonra ise bakiye yüklemesi yaparak veya hizmet alarak hangi ülkeden numara almak istiyorsanız o numarayı alıp verilen numarayı uygulamaya girmeniz gerekmektedir. Sonra uygulamanın size yolladığı numara ile mobil onay sitesindeki oturumunuza giriniz. Sonra gelen kodu İnstagram hesabınıza giriniz ve mobil onay işlemlerini tamamlayanız.

Mobil Onay Sistemi Sayesinde Hangi Uygulamalar İçin Numara Alabilirim?

Mobil onay hizmetleri birçok kişinin ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir. Özellikle birden fazla sosyal medya hesabı açmak için kişilerin farklı numaralar kullanması gerekmektedir. Bu yüzden genel olarak bireyler güvenilir bir mobil onay sistemi tercih etmektedir. Bunun için bilinen, sertifikası olan ve güvenilir ödemesi olan bir site tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bu sitelerde işlemler son derece basit yapılmaktadır. Sadece gerekli olan siteyi bulup, istediğiniz hizmeti alıp sonrasında size verilen onay numarasını girmeniz gerekmektedir. Mobil onay hizmeti için tercih edilebilecek yerler ise şu şekildedir;

 • Google Mobil Onay
 • Twitter Mobil Onay
 • İnstagram Mobil Onay
 • Whatsapp Mobil Onay
 • Papara Mobil Onay
 • Youtube Mobil Onay
 • Paypal Mobil Onay
 • SnapChat Mobil Onay
 • Telegram Mobil Onay

Yorum Ekle