Miraç ve Ailesine Ziyaret

İstanbul Bağcılar’da yaşayan ve işçi olarak çalışan hemşehrimiz 38 yaşındaki Rüstem Yerkozlu’nun iki evladından biri olan sekiz yaşındaki Miraç Yerkozlu dört yaşında yakalandığı amansız hastalıkla mücadele ediyor.
Makinelere bağlı olarak nefes alabilen Miraç’ın ilaçları yurtdışından geliyor ve sürekli olarak medikal ürünlere de ihtiyaç duyuluyor.

Yaklaşık bir yıldır Miraç ile ilgili destekte bulunan İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma  Derneği ödeme gönülleri Miraç ve ailesini İstanbul-Bağcılar’daki evlerinde ziyaret ettiler.

Baba Rüstem Yerkozlu sürekli euro ve dolarla alınan bu ilaç ve medikal ürünlerin devlet tarafından karşılanmadığı için çok zorlandığını ve bir yıldır maddi manevi destek olan iyilik hareketi gönüllerine ve Kasım Alper Özdemir’e çok teşekkür ettiğini söyledi. Yerkozlu bir çok yere başvuru yaptığını maalesef kimsenin ilgilenmediğini de söyledi.

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir ise Miraç ile ilgili bizlere destek olan bütün gönüllerimize çok teşekkür ediyorum, dedi.

Yorum Ekle