Amasya İtimat

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE BELDELERDEN KATILIM

 20 Ocak 2009 Salı günü MHP İlçe Başkanlığı binasında Belde Belediye Başkanları ve Belediye Meclis üyelerinin MHP’ye üye kayıtları yapıldı.

 

Katılım töreninde Akınoğlu Belediye Başkan adayı Bekir Öztürk, Ballıdere Belediye Başkan adayı Ahmet Koç, Destek Belediye Başkan adayı Nizamettin Cingöz, Uluköy Belediye Başkan adayı Halis Arıcı, Özbaraklı Belediye Başkan adayı Kenan Bayram ve meclis üyeleri hazır bulundu.

 

Katılım töreninde katılımcılara teşekkürlerini belirten MHP ilçe Başkanı Ahmet Usta; Milliyetçi Hareket Partisinin AKP’nin ülkedeki tek alternatifi olduğunu, milletin kaderinin belirleneceği 29 Mart 2009 tarihinin bir milad olacağını, 6,5 yıllık iktidarları sürecinde önce toplumu fakirleştiren, daha sonra sadaka kültürü ile memnun etmeye çalışan yönetim tarzının ülkeyi felakete sürüklediğini, MHP idaresinde balık yemeyi değil, balık tutmayı öğreteceklerini ifade ederek; Taşova merkez ve tüm belde yönetimine talip olduklarını, gereken cevabı milletin sandıkta vereceğini, seçimlerin barış ve kardeşlik içerisinde, demokrasi çerçevesinde  geçmesini temenni ettiklerini belirterek MHP’nin kuruluşunun 40. yılının Türk milletine hayırlara vesile olmasını diledi.

 Taşova Belediye Başkan Adayı Emin Aydın
 Akınoğlu Belediye Başkan Adayı Bekir Öztürk
 Ballıdere Belediye Başkan Adayı Ahmet Koç
 Destek Belediye Başkan Adayı Nizamettin Cingöz
 Uluköy Belediye Başkan Adayı Halis Arıcı
 Özbaraklı Belediye Başkan Adayı Kenan Bayram

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.