MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ REŞAT DOĞRU İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

        MHP  Tokat Milletvekili,Reşat Doğru MHP Amasya Milletvekili aday adayı Mehmet Sarı ve partilileri ile ilçemizde bir dizi ziyarette bulundu.

        22 Ocak 2011 Cumartesi günü saat 10.30 sularında MHP ilçe teşkilatını ziyaret ederek,bir süre ilçe yönetimi ile görüşmelerde bulunan    Tokat Milletvekili Reşat Doğru daha sonra  MHP Amasya  milletvekili aday adayı Mehmet Sarı ile esnafları,sivil toplum kuruluşları ve Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret etti.

        MHP Milletvekili Aday adayı Mehmet Sarı’nın Taşova Spor için yaptırmış olduğu spor malzemeler şehir stadyumunda sporculara teslim edildi.

        Öğle saatinde Torunlar çadır kebapta partili ve davetlilere verilen yemekte bir konuşma yapan Tokat Milletvekili Reşat Doğru;”Ülkemiz  bölünme aşamasına geldi,bu ortamı oluşturanlara  2011 seçimleri ile  dur demek gerekiyor. Ziyaretlerimizde  küçük esnafların yeşil kart istiyoruz demeleri  duruma daha da iyi açıklıyor “sözlerini ekledi.

         Yoğun ilgi ile karşılanan MHP Tokat Milletvekili Reşat Doğru ve Amasya MHP Milletvekili aday adayı Mehmet Sarı  Torunlar Çadır  Kebap Restorantta verilen öğle yemeğinden sonra ilçemizden Amasya’ya hareket ettiler.

 

                                    CHA-TAŞOVA GAZETESİ

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.