KARSAVUL KÖYÜ DERNEĞİNİN BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ BU AKŞAM

İstanbul’da faaliyet gösteren Karsavul Köyü Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği birlik ve beraberliğin pekiştirilmesinin amaçlandığı geceye tüm hemşerilerini davet ediyor. Geceyi düzenleyen Karsavul Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şair-Yazar Sami Aslan, genel manada Amasyalı hemşerilerimizin ve buna istinaden köylülerimizin bir araya gelmesini amaçladığımız gecemize yönetim kurulumuz adına tüm hemşerilerimizi davet ediyorum. Gecemiz hemşerilerimizin en iyi şekilde ağırlanacağı bir şekilde organize edilip, sanatçı dostlarımızın bu organizasyona eserleriyle renk katacaklarını belirterek şimdiden katılan katılmayan tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunuyorum dedi.

 

İstanbul, Harem Asmalı Konak’ta yapılacak olan birlik ve beraberlik gecesi Medya TV tarafından çekilecek ve daha sonra Medya TV’den yayınlanacak.

 

22 Ocak 2011 Cumartesi akşamı saat 19:00-24:00 arası Harem Asmalı Konak’da yapılacak olan gecede sunumu 106.6 Vizyontürk Radyosu Genel Müdürü Emrah Binici ve Yayın Yönetmeni Dj İmparator yapacak. Geceye Piyanist Alpaslan, Ayşegül Pınar, Cumali Atilla şiirleri ile Kasım Alper Özdemir ve sürpriz sanatçılar katılacak.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberVEFAATLAR
Sonraki haberTAŞOVAMIZ

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.