Amasya İtimat

MHP  Taşova’da Mehmet   SARI Damgasını Vurdu

7 Haziran’da yapılacak olan 25. dönem milletvekilliği  seçimlerinde TBMM’ye  Amasya’dan vekil göndermeye hazırlanan MHP seçim çalışmalarına  ilçemizin Şahinler (Kuşuf)  köyünden başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi  Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, 1 Mayıs 2015 Cuma günü  büyük bir konvoy eşliğinde seçim çalışmalarına Şahinler köyü Hıdrellez şenliklerine  katılarak başladı.

MHP milletvekili adayı Mehmet Sarı, seçim gezilerine, İl Başkanı  Kadir Kutay Samsun, ilçe teşkilatı, partililer ve kalabalık bir konvoy ile katıldı. Sarı’yı Şahinler köyü meydanında vatandaşlar coşku ile karşıladı.  Geleneksel Hıdrellez Şenliğinin başladığı Cuma günü namaz sonrası vatandaşlara bir konuşma yapan Sarı; ‘ 7 Haziran seçimlerinde üzerinize düşen görevi yapacağınıza inanıyorum. Bu seçimde her zamankinden daha fazla şanslıyız, çünkü sizin evladınız  komşu köylünüz Mehmet Sarı milletvekili adayınız. Ben sabah kalkınca bu köyü görüyorum, ben kendimi bu köyün bir ferdi sayıyorum. Köy ve köylümüzün sorunlarını çok iyi biliyorum. Tütün dikmesini, ekin biçmesini, çift sürmesini, gübre atmasını bilirim. Bunları yaşadım. Hepiniz beni tanırsınız. Ben bu toprakların çocuğuyum. 7 Haziran seçimleri sonunda  Ankara’ya gidersem, Ankara’da bir kardeşiniz olacak, sizin sesiniz sizin gözünüz, kulağınız olacağım. Sizlerin desteği  ve  arkamıza aldığımız rüzgar ile hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Bugün burada göstermiş olduğunuz yoğun ilgi,  birlik ve beraberliğimizin tescilidir Allah yolumuzu açık etsin. Yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Konuşması sık sık tezahüratlarla  kesilen Sarı,  vatandaşların sorunlarını dinledi. Heyeti ile birlikte  manevi değerlerimizden olan köyün kurucusu “KUŞ BABA “ türbesini ziyaret ederek  dua etti

Yemek ikramından sonra konvoy eşliğinde Mülkbükü, Andıran, Uluköy, Alpaslan‘ı ziyaret eden  MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı  ilçemiz sanayi sitesine geldi. Burada  sanayi esnafı ile kucaklaşarak, sorunları dinledi ve tam destek sözü aldı.

MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı,  1 Mayıs  2015 Cuma günü ilçemiz köylerinde  yaptığı gezide  7 Haziran seçimlerine tek yürek, tek ses olarak giriyor.

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.