Amasya İtimat

MHP BALLIDERE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET KOÇ

Milliyetçi Hareket Partisi Ballıdere Kasabası Belediye Başkanlığı için Ahmet Koç’u aday gösterdi.

 

1947 Ballıca  doğumlu olan Ahmet Koç,  gazetemize vermiş olduğu demeçte:

 

 “Sizlere en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Beni çoğunuz tanıyorsunuz ama, tanımayanlar için kısaca  özgeçmi-şimden bahsedeceğim:

 

1947 Ballıca doğumluyum. Dereli-Darma İlköğretim Okulu’nu bitirdim. 2 yıl Taşova Orta Okulu’nda okudum. 1973 yılında yurt dışına gittim. 1982 yılında ticarete atıldım. 27 yıldır ticaretle uğraşıyorum.

 

Almanya’da yaklaşık 2 Milyon EURO’luk servetim vardır. Üçer katlı üç tane binam bulunmaktadır. Bu binalardan 5500 EURO aylık kira gelirim var. Ayrıca üç tane market, bir restoran, bir ekmek fabrikası, bir de internet cafem bulunmaktadır. Bunlardan başka Amasya’da 16 adet daire, 4 dükkanım bulunmaktadır. Hayatımın 36 yılını yurt dışında geçirdikten sonra şimdi kasabamıza hizmet için gelmiş bulunuyorum. Sizlere layık olabilirsem ne mutlu bana. İki köyü gerçekten birleştirmek istiyorum. Ayrım yapmadan bütün herkesin başkanı olmak istiyorum.

 

Gerçekleştirmek istediğim projeler: Kırdaki arazimize Taşkın çaydan su çıkarmak, Belediye binasının çevre düzenlemesini yapmak, Belediye binamızın yanına iki mahalleye hizmet edecek sağlık ocağı yaptırmak, Ramazan ayında yoksullara verilmek üzere iftar ve sahur yemeği, başarılı öğrencilerimize ücretsiz paso vermek, üniversitede okuyan öğrencilerimize aylık yardım verilmesi, suyun gözüne elektrik, huzurevi.

 

Saygıdeğer Ballıdereli’ler; sizlere hizmet etmek için adayınız oldum. Beni bu göreve layık görür de seçerseniz, sizlere layık olmak için ayrım yapmadan hizmet edeceğime söz veriyorum.” Dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.