MHP AMASYA İL BAŞKAN  ADAYI SAMSUN, TAŞOVA’DA PARTİLİLERLE BULUŞTU.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya İl Başkan  adayı Kadir Kutay Samsun, 4 Şubat 2015 Çarşamba günü saat 19.00 ‘ da İlçemizde  MHP’lilerle buluştu. Buluşmada   2015  genel seçim  startı da  verildi.

15 Şubat 2015’de MHP İl kongresinde İl başkan adaylığını  açıklayan Samsun’u parti binasında partililer ile karşılayan İlçe Başkanı Aslan Berber  yaptığı konuşmada,”Biz Türklük gurur ve şuurunu özümsemiş, partililer olarak dik duracağız,tehditlere aldırış etmeden  birlik ve beraberlik ruhu ile 2015 seçimlerinden başarı ile çıkacağız. 15 Şubat’ta yapılacak olan İl başkanlığı seçimlerinde  başkan adayı olan Kadir Kutay Samsun  kardeşimize bu kutlu yolda başarılar diliyorum “ dedi.
MHP  İl Başkan  adayı  Kadir  Kutay Samsun kendisini kısaca tanıtırken  ; Amasya Ülkü Ocakları başkanlığını yaptığını ,ülkü ocakları ahlakı ve geleneğine göre yaşamını sürdürdüğünü  dile getirdi. Evli  ve bir çocuk babası olan Samsun, 1983 Amasya doğumlu olup,makine mühendisidir.

Samsun, MHP İl Başkanı adayı olduğunu  açıklarken ;”Ben Amasya halkımızı Türk gençliğini ,İslam ahlak ve faziletine,  birliğe ve beraberliğe kardeşlik duyguları ile yürümek için  adayım.15 Şubat’ta yapılması planlanan MHP il kongresi seçim sonucunda  görev bize nasip olursa biz şunu çok iyi biliyoruz. Kasıtlı  ihmaller, ihanettir,umutsuzluk ve  iyileşmez hastalıktır diyoruz. Başarı umut ve inançla gelecektir.  Kaybedecek zaman yoktur. Feda edilecek adam da yoktur.Biz inanıyoruz ve kazanmaya mecburuz” şeklinde konuştu.

Davetlilere pide ve ayran ikramı yapıldı. Partililerin dilek ve temennileri ile MHP Taşova ilçe Teşkilatı 2015 genel seçimlerinin startını verdi.

_MG_8943 _MG_8944 _MG_8945 _MG_8946 _MG_8947 _MG_8951 _MG_8952 _MG_8956 IMG_8955

Yorum Ekle