Metin Genç’ten Sercan Şenel’e Ziyaret

Y. Amasyaspor’un  20 Mayıs’ta yapacağı Olağan Genel Kurulda başkan adayı olan iş adamı Metin Genç, Taşova Hentbol Sportif Direktörü Sercan Şenel’i ziyaret etti.

Taşova Hentbol’un elde ettiği başarılardan dolayı gurur duyduklarını belirten Genç

“Taşova Hentbol Takımı Erkekler Süper liginde ve Avrupa kupalarında Amasya’yı başarı ile temsil ediyor. Taşova rakiplerine göre küçük bir ilçe olmasına rağmen adından başarı ile söz ettiren bir ekip. Bu takım bu yerlere kolay kolay gelmedi. Şu an bu yerde olmak isteyen birçok takım var. Bu takımın yaşaması için Valiliğimiz, Belediyemiz, Sanayi Ticaret Odamız ve diğer kuruluşlarımızın destek olması gerekiyor. Sadece Taşova’yı temsil etmiyor, Ülkemizde Amasya’mızı, Avrupa kupalarında ise Türkiye’yi temsil ediyor. Kısacası hep birlikte Taşova Hentbol’u yaşatmamız gerekiyor.

Hedefimiz 3. Lig, hayalimiz ise 1. Ligde mücadele etmektir, diyen Genç

“20 Mayısta yapılacak olan Olağan Genel Kurulda Y. Amasyaspor’a başkan adayı oldum.

Yapılacak olan Olağan Genel Kurul’da şahsım ve ekibim genel kurul üyeleri tarafından göreve getirildiğimiz takdirde ekip olarak hazırız, gerekli çalışmalarımızı yaptık.

Bizim, ekip olarak güzel hedeflerimiz var. Ses getirecek bazı transferlerimiz var. Bunlarla ilgili açıklamayı 20 Mayıs’ta yapacağız.

Şu an Y. Amasyaspor, hak ettiği yerde bulunmuyor. Bizim ilk hedefimiz 3. Lige yükselmek, daha sonraki hayalimiz ise takımımızı 1. Ligde görmektir. Çok daha iyi yerlerde olması gereken bir takım. Biz bunu da hep birlikte başaracağımıza inanıyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Taşova Hentbol Sportif Direktörü Sercan Şenel

“Bursa deplasmanlarında bize her zaman güzel ev sahipliği yapan hemşerimiz Metin Genç’e çıkmış olduğu yolda başarılar diliyorum. Artık hep beraber Amasya’nın sesini daha çok duyuralım” dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.