TAŞOVA YÜKSEL AKIN MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR

Taşova Yüksel Akın MYO Öğrencilerini Bekliyor Kaymakamımız Engin Uysal, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer ve Garnizon komutanı Üsteğmen Alper Soner Serin ile birlikte yapımı tamamlanan Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksek Okulunda incelemelerde bulundu.

Kaymakam Engin Uysal “Taşova halkının büyük bir özlem ve merakla beklediği Meslek Yüksek Okulumuzda sona gelinmiş bulunmaktayız. Yapımına 2013 yılı Temmuz ayında başlanan okul, 26 dönüm üzerine, 800 metrekare inşaat alanına, dört kat olarak yaklaşık olarak bir yıl gibi bir sürede tamamlanmış oldu. Okulumuz binası şu an eğitim öğretime hazır duruma getirilmiş olup bahçe düzenlemesi yapılmaktadır.

Taşova Meslek Yüksekokulumuzun istihdam odaklı iki adet programı olan Otobüs Kaptanlığı ve Posta Hizmetleri bölümü, Yüksek Öğretim Kurumu tarafından onaylandı ve ÖSYM kataloglarına girdi. Mezuniyet sonrası iş bulma sıkıntısı olamayan iki bölüm ile 2014-2015 Akademik yılında faaliyetlerine başlayacak.” dedi.Yüksek okulumuza ismi verilen Yüksel Akın eczacı olup, Rönesans holding ortaklarından Kamil Akın’ın merhum annesidir.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberÖLÜM KAVŞAĞI BIKTIRDI.BİR SAATTE 300 İMZA TOPLANDI
Sonraki haberHASARLI TRAFİK KAZASI
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581