MEMLEKET PARTİSİ TUZLA İLÇEYE TAŞOVALI BAŞKAN

Genel Başkan Muharrem İnce Başkanlığında kuruluşunu tamamlayarak Türkiye  siyasetinde yerini alan Memleket Partisi  Anadolumuzun  tüm il ve ilçelerinde Siyasi Yapısını güçlendirerek yoluna devam ediyor.

Bu süreçte İstanbul Tuzla İlçe Başkanlığı görevine İstanbul İl Başkanlığı tarafından atanan ilçe yönetiminin teşkili ve ilk  yönetim seçimine kadarda yapılanma, üyeliklerin başlatılması, devamında Tuzla bölgesinde Memleket Partisininin siyasi anlayışı doğrultusunda çalışmalar yapmak üzerine hemşehrimiz İsmail Özübek görevlendirildi.

İlçe Başkanlığı ile ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Özübek ‘’ İstanbul İl Başkanımız Sn Ertuğrul Gülsever‘in olurları ile almış olduğum bu önemli görevimizde izlediğimiz tek yol siyasi düşüncelerimizin örtüştüğü  başta Genel Başkanımız olmak üzere tüm partidaşlarımız ile el ele omuz omuza Güçlü Türkiyemizin teşkili için adlığımız bu görev bilinciyle çalışacağız.
Bir yanda Cumhur İttifakı bir yanda Altılı masa siyaseti yoğunlukları içinde genel Başkanımız Sn Muharrem İnce’nin  açıkladığı Memleket Patisi Olarak Kırmızı Çizgimiz niteliğindeki konuşmalarından da açıkça anlaşıldığı üzere Ne Millet İttifakına ne Altılı Masaya yakın değiliz. Memleketimizin partisi olarak kendimize has siyasi anlayışımızla çığ gibi tüm  yurtta  milletimizle, memleketimizle bir olacağız. Genel Başkanımızın vurgu yaptığı şu sözleri ”Duruşumuz net, net olacağız. Önemli olan duruşundur, Atatürkçü, Cumhuriyetçi bir parti olacağız. Bizim ilkelerimiz net; Atatürk’e saygısızlık yapanı partide istemiyoruz. Terörle arasına mesafe koymayanı istemiyoruz.
Bizler bu doğrultuda, inşallah  partimiz  adına Tuzla İlçe  yönetimimiz olarak emekler vererek hem partimize hem  memleketimize büyük katkılar vereceğiz.‘’ dedi.
İSMAİL ÖZÜBEK KİMDİR ?
İsmail Özübek 1975 Amasya Taşova Devre köyü doğumlu evli ve 3 çocuk babasıdır. Özübek, aynı zamanda Taşova Devre Köyü Dernek baskanlığı yapıyor.
İş hayatında Tuzla ilçesinde Gelişim, İzolasyon, Özübek Spot ve Özübek Nakliyat ünvanlı işyeri sahibi olarak 2002 yılından beri faaliyetini sürdürmekte olup bugüne kadar hiçbir siyasi partide ne üyelik ne de aktif çalışması bulunmamaktadır.
İRTİBAT TELEFON : 0532 785 93 18
HABER / Salih Turgut Amasya Haber

Yorum Ekle