MEHMET SARI NIN İFTAR YEMEĞİ MUHTEŞİMDİ.

26 Ağustos 2011 Cuma günü Uluköy Kasabası’ndaki İftar yemeğinde 1000’e yakın kişiyi buluşturan Mehmet Sarı, 27 Ağustos 2011 Cumartesi günü 1500 kişilik iftar yemeğinde Taşova Eski Buğday Pazarı Meydanı doldu taştı.

Vatan Tv’nin canlı yayınına iftar öncesi “Gönülden Esintiler” programı ile başlandı. Program sunuculuğunu Kasım Alper Özdemir’in yaptığı programda, semazen gösterileri ve ilahilerle doyumsuz dakikalar yaşandı.

İftar öncesi İş Adamı Mehmet Sarı yaptığı konuşmada, “Her yerin bir sevgisi, güzelliği vardır. Ben İstanbul’dan Taşova’ya dönerken  daha çok mutluluk duyuyorum. Gönlüm hep burada olarak yaşıyorum.” Dedi.

Kaymakam Halil İbrahim Şivgan, Mehmet Sarı’nın Hükümet Konağına yaptırdığı asansörü dile getirerek kendisine teşekkür etti. Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir, Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan birer konuşma yaparak geceye renk kattılar.

    İftar ezanını canlı olarak Yeşilırmak  Camii İmam Hatibi  Kazım  Özdemir’in okuması ile davetliler hazırlanan tas kebabı, pilav, çorba, üzüm ile oruçlarını açtılar.

    İşadamı Mehmet Sarı’nın verdiği iftar yemeğine, Kaymakam Halil İbrahim Şivgan, Belediye Başkanı Özgür Özdemir, Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan, siyasi parti başkanları, belde belediye başkanları, Amasya’dan çok sayıda gönül dostları ve çok sayıda davetli katıldılar.

     Taşova’mızdaki iftar yemeğini tüm dünyaya 2.5 saatlik canlı yayını ile tanıtan Vatan TV’nin yayın ve yapım  çalışanlarına, yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

—-VİDEOSU: (Videolar 7 bölüm halinde peş peşe gelecektir. Video ekranının altında üst üste konulmuş evrak kutusu gibi simgeye tıkladığımızda video listesi açılacaktır.)

Yorum Ekle