DESTEK KASABASI RAMAZANA VEDA GECESİ ÇOK GÜZELDİ

DESTEK KASABASI RAMAZANA VEDA GECESİ ÇOK GÜZELDİ

Destek Kasabası Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 27 Ağustos 2011 Cumartesi günü suyu serin havası serin güzel kasabamız Destek‘te yine serin bir Ağustos akşamında saat 10:10’da Ramazan’a Veda programı düzenlendi.

Okul önündeki meydanda düzenlenen etkinliğe Kasım Alper Özdemir sunuculuk yaparken o güzel şiirlerinden de bir buket yorum sundu. Taşova İlahi Ekibinden Kazım Özdemir’in sunduğu ilahilerle devam eden program gecenin ilerleyen saatlerinde ülkemizin meşhur ilahi dalında ses sanatçısı Mesut Şimşek ilahilerinden bir demet sundu. Program saat 24:00’te sona erdi.

İçerisinde güzel diyalogların da bulunduğu programa; Destek Belediye Başkanı Nizamettin Cingöz, İstanbul Destekliler Derneği Başkanı Bahri Öz, Almanya Destekliler Derneği Başkanı Nazmi Yeral, Destek İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Kılıç, Taşova Özürlüler Derneği Başkanı Yavuz Aydın, Destek Kasabası eski belediye başkanlarından Ahmet Öz ve Ömer Ünlü, Medya TV program sunucusu Salih Turgut, yerel basının bazı temsilcileri ile çok sayıda kasaba halkı komşu köylerden misafirler katıldı.

* Daha fazla resim için <<<TIKLAYINIZ>>> (yeni pencere açılacaktır)

** VİDEOSU: (Videolar 5 bölüm halinde peş peşe gelecektir. Video ekranının altında üst üste konulmuş evrak kutusu gibi simgeye tıkladığımızda video listesi açılacaktır.)

Yorum Ekle