MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR..

 

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanım Kasım Alper Özdemir Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezindeki Koordinasyon ve Yardım Merkezinde bir araya geldi.

Başkan Sözen, Amasya Taşova’dan gelen İyilik Hareketi ekibine ve yardımlarını esirgemeyen Amasyalılar’a da özellikle teşekkür etti.

Sözen; Bu zor dönemde Türkiye yine birlik beraberlik mesajı verdi. Sizlerin oralardan gelip buradaki çalışmalara katılmanız bizleri de mutlu etmiştir. Tokat Belediyemiz, Amasya Belediyemiz, Erbaa Belediyemiz itfaiye araçları buradaydı ve bir çok orman yangınına müdahale ettiler. Merzifon Belediye Başkanımız Alp Kargı ekibiyle buraya geldi.

Bu vesileyle Merzifon Amasya Tokat ve Erbaa hepinize Manavgat ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum; dedi.

İyilik Hareketi öncüsü Kasım Alper Özdemir ise Başkan Sözen ve ekibine geçmiş olsun dileklerini ileterek yol göstericiliklerinden ötürü de teşekkür etti.

Ayrıca İyilik Hareketi gönüllüleri ise yangından etkilenen on aile için kolları sıvayarak Manavgat yerel esnaflarından televizyon, fırın, çamaşır makinesi alarak adreslere gönderdi..

Yorum Ekle