Lise Müdürümüz Ahmet GÜLTEKİN Amasya’da Yeni Görevine Başladı

Taşova Şehit Orhan Gülmez Çok Programlı Anadolu Lisesi (Taşova Lisesi) müdürü iken Amasya’ya atanan Ahmet Gültekin hocamız yeni görevine başladı.

2014 yılında başladığı Taşova Şehit Orhan Gülmez Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğü (Taşova Lisesi) görevinden ayrılarak 03.07.2019 tarihi itibariyle Amasya 12 Haziran Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevine başlayan Ahmet Gültekin hocamıza okulumuza ve ilçemize yaptığı güzel çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz.

Önceki yıllarda da (1997-2006) ilçemizde öğretmenlik, okul yöneticiliği, şube müdürlüğü görevlerinde de bulunan ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik de yapan hocamızın “Taşova” söz konusu olduğunda her zaman özveriye açık olduğunu biliyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberMEHMET KARAKİŞİ VEFAT ETTİ
Sonraki haberŞİDDETLİ FIRTINA ÇATI UÇURDU
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovapdfhaber05?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581