Amasya İtimat

  Lion Francesco Kozmetik Afrodizyaklı Parfüm

  Lion Francesco Kozmetik, 2018 yılından beri kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya kozmetik sektörünün önemli kuruluşları arasındadır. 3 yıllık deneyimi ile sektörün öncü kuruluşu olan Lion Francesco Kozmetik; Afrozy(Afrodizyak) ve Scent Of Serileri(Ülkelerin Başkentleri) özel kokular üreterek isminden söz ettirmiştir.
  Lion Francesco Kozmetik firması olarak Avrupa, BDT ülkeleri, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Amerika olmak üzere 5 Kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat yaparak başarısını sınır ötesine taşımıştır.Üç yıl içinde Türkiye’de kozmetik ihracatında birinci sırada yer alarak büyük başarıya imza atan Lion Francesco bu başarısı ile ülke ekonomisine de destek sağlamaktadır.

  Lion Francesco Türkiye genelinde Afrozy, Scent Of Serisi kokuları ve Afrodizyakli Parfum ile bir çok avm, fuarlarda boy göstermektedir.

  Lion Francesco Kozmetik toplamda 1.060 m2’yi bulan entegre üretim tesislerinde parfüm üretimlerini gerçekleştirmektedir.

  Kozmetik üretimi, İstanbul’da 512 m2’lik kapalı alanda, sahip olduğu ISO 22716:2007 Cosmetic-GMP, HELAL/HALAL (MS 1500:2009) İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemleri, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri doğrultusunda, hijyen koşulları altında, üretim teknolojisindeki çağdaş yaklaşımla ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.
  Ürünlerimiz ayrıca uluslararası sertifikasyon merkezleri tarafından test edilmiş ve uluslararası pazara satışı konusunda Rusya için EAC ve Ukranya için UkrSEPRO kalite sertifikalarının sahibidir.

  Lion Francesco Kozmetik konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple sürdürdüğü AR-GE çalışmalarını tüketiciye sunmadan önce EU Direktifleri doğrultusunda akredite laboratuarlarda test ettirmektedir ve satışa sunulan her bir ürünün Ürün Güvenlik dosyasına sahiptir. Lion Francesco 3 yıllık deneyiminin gücüyle kaliteyi hedefleyerek sürekli gelişmekte ve güzellikler dünyasındaki yolculuğuna devam etmektedir.

  Yorum Ekle