KUMLUCA DERNEĞİNDEN GÜREŞ ORGANİZASYONUNA TAM DESTEK

İstanbul’da faaliyet gösteren Kumluca Köyü Derneği 05 Ağustos 2018 Pazar günü saat 10.00-12.00 arası Avcılar Gölpark restaurantta dernek üyeleri ile birlikte kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler.

Toplantıda 15 Ağustos 2018 Çarşamba günü yapılacak 1. yağlı güreş organizasyonuna Dernek yönetimi ve gönüllüler tarafından Kumluca köyü flaması ile katılım sağlanması kararlaştırıldı
19 Ağustos 2018 Pazar günü tüm Kumlucalıların Sulama Barajının temel atma törenine Valimiz ve beraberindeki heyetle birlikte katılımın sağlanması karar altına alındı.
Temel atma töreni gölet sahasında yapılacak ve akabinde davetlilere yemek ikramında bulunulacak olup, Kumluca’da yapılacak temel atma töreni için  koordinasyon görevine Beytullah Öztürk ve Mustafa Önder, Yemek ikram ve servis işleri organizasyonu görevine ise Halil Özer ve Hamza Ünal.. seçildi.
Toplantı sonunda, İstanbul’dan köye gidecek tüm üyelerin yanlarına bol miktarda Türk Bayrağı, flama  bulundurması tavsiye edilirken, temel atma töreni dönüşü en kısa zamanda toplantı yapılarak İstanbul’da dernek merkezi olarak bir yer alınması için ivedilikle çalışmalara başlanmasına karar verildi.

Yorum Ekle