Amasya İtimat

Koltuk Kumaşı ve Kaliteli Sünger Marmara Koltuk’ta

Description: Koltuk süngeri değiştirme ve koltuk kumaşı değiştirme fiyatarlı hakkında faydalı bir içerik.

Ucuz, sağlam sünger ve kaliteli koltuk kumaşları hakkında bilgiler sunduğumuz yazımıza hoşgeldiniz.

Son zamanlarda ucuz koltuk arayan ve bu noktada mağdur olan bir çok vatandaş var. Sokak aralarına açılan bitiriyoruz, kampanya, son gün, iflas ettik gibi sloganlarla değişik kampanyalar yaparak ucuz fiyata koltuk takımı satan firmalar çoğaldı. Bu firmaların kullandığı iskelet ağacı, kumaşı ve sünger gibi döşeme malzemeleri oldukça basit ve kalitesiz olduğundan bir çok müşterisi mağdur durumda kaldı.

Yine son zamanlarda spot koltuk takımı adı altında satış yapan spotçu koltuk firmaları da çoğaldı. Bu durumda ucuz koltuk arayanlara tavsiyemiz ilgili firma hakkında ciddi referans bulamadığınız kişi ve firmalara tenezzül etmeyin. Aksi halde paranız heba olacaktır. Elbette bütün firmaları kastetmiyoruz. Mobilya piyasasında ucuz ve kaliteli koltuk satışı yapan ciddi firmalar da var. Bizim dikkat çekmek istediğimiz konu, dikkatli olmanızdır.

Koltuk Süngerini Kendiniz Değiştirin

Marmara Koltuk 2014 yılına giriş yaparken yeni bir kampanyaya daha imza attı. Bu kampanyamızın sloganı ucuz ve kaliteli koltuk adıdır. Müşterilerine farklı kumaş seçenekleri sunan firma kaliteli 32 dansite gri sünger ve kaliteli kumaş modelleriyle müşterilerini memnun edeceğinin garantisini veriyor. Kampanyalı koltukla ilgili olarak istediğiniz soruyu firmayı arayarak sorabilirsiniz. Öte yandan koltuk süngeri konusunda da satış yapan firmanın web sayfasını ziyaret ederek, özel ölçü sünger siparişi verebilirsiniz.

Ucuz ve kaliteli koltuk kampanyası fiyat bilgisi

Yeni başlayanve belli bir süre devam edecek olan ucuz ve kaliteli (garantili) koltuk yüzü değiştirme fiyatı kısa bir süreliğine: 300$ TL’dir. Faklı kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur. Kumaş seçeneklerini www.marmarakoltuk.com sitesinde kumaş menüzünden inceleyebilirsiniz. Köşe koltuk ve koltuk modelleri ile ilgili sayfaları ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Firma İstanbul Şişli ilçesinde hizmet vermekte olup, İstanbul’un bütün ilçelerine servis yapmaktadır.

Marmara Koltuk’ta İndirim Zamanı

Koltuklar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarıdır. Zaten ev eşyası denilince herkesin aklına ilk önce koltuk takımları, kanepeler, josefinler, çekyatlar ve oturma grupları geliyor. Çünkü insanların en çok kullandığı eşya koltuktur. Onun için koltuk takımı almak isteyenler modelinden rengine, boyutundan kumaşına kadar bütün teferruatlarını inceler. Misafirlerin de eve girince ilk dikkatini çeken eşya koltuk takımları olacaktır.

Koltuklar her gün üzerine oturduğumuz ve eskittiğimiz ev eşyasıdır dedik. Öyleyse biraz da sağlığımızı ve ekonomimizi düşünmeliyiz. Öncelikle önümüze gelen her yerden koltuk almamalıyız. İkincisi olarak da uygun fiyatlı olmalı diye düşünmekteyiz.

Siz de bütçenize uygun ve ekonomik koltuk takımı arayışı içindeyseniz tam yerine geldiniz demektir. Çünkü Marmara Koltuk koltuk fiyatlarında yeni yıl kampanyası yaptı. Gürgen iskelet, gri sert sünger ve farklı renk ve desenlerde kumaş seçenekleriniz mevcuttur.

Konuyla ilgili sıkça sorulan sorular:

1. Uygun fiyatlı koltuk modelleri dayanıklı mıdır? Ne kadar sağlamdır? Garantisi var mı?

Firmanın kullanmış olduğu kumaş, ağaç ve sünger gibi üç önemli hammaddelerin tamamı üst kalitedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

2. Ekonomik koltuk kampanyası ne kadar sürecek?

Şu an için Marmara Koltuk kampanyayı yeni başlatmış bulunuyor. İlerleyen dönemlerde yeni kampanyalar da olacaktır. Bu doğrultuda kampanyada değişiklik olursa web sayfalarından duyuracaklardır. Takipte kalmanızı tavsiye ederiz

3. Ucuz koltuk kampanyasında artı indirim olur mu?

Firmanın web sayfasında vermiş olduğu fiyatlardan daha aşağı fiyat vermemiz mümkün değildir. Birinci cevapta da belirtmiş olduğumuz gibi gerçek fiyatlar bu fiyatın çok üzerindedir.

4. Alacağımız koltukla ilgili üretici firma ile mi muhatabız?

Marmara Koltuk, koltuk imalatı yapan, toptan ve perakende satışı yapan bir koltuk firmasıdır.

5. Köşe koltukların dışında, oturma grupları, kanepe, puf, berjer ve diğer koltuk takımlarında kampanya var mı?

Şu an için kampanya sadece koltuk süngeri ve kumaşlar için geçerlidir. Fakat bu kampanya sürdüğü müddetçe diğer koltuk modellerinde de uygun fiyata satış yapılacaktır.

6. Marmara Koltuk’a nasıl ulaşabilirim?

İletişim bölümünde yazan telefon numaraları ile istediğiniz zaman arayabilir. Şişli Mecidiyeköy’de bulunan firmamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Not: Marmara koltuk koltuk tamiri ve koltuk kaplama kumaşları satışı gibi hizmetleri de mevcuttur. Bunun dışında koltuk ile ilgili özel taleplerde de bulunabilirsiniz. Sedir, şark köşesi minderleri de tarafımızdan üretilmektedir. İstanbul’un her bölgesine hizmet veren firmanın Türkiye’de bütün illere koltuk ve sedir sevkiyatı yapmaktadır.

Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Koltuk tamiri yaptırmak isteyenler için bazı teknik bilgiler paylaşacağız. Bu bilgiler eşliğinde evinizde, ofisinizde, bahçenizde, yazlığınızda bulunan koltuk takımlarını, kanepelerini, çekyat takımlarını yada köşe koltuklarınızı tamir ettirebilirsiniz. Tamir ettirmek istediğiniz koltukla ilgili birinci kural koltuğunuzun yaşı. Koltuğun yaşı neden önemlidir? Çünkü ömrü bitme noktasına gelmiş, iskeleti zayıflamış bir koltuğu tamir ettirmek için binlerce lira para harcamanız israftan başka birşey değildir.

İkinci konu koltuğunuz ne kadar sağlam. Koltuk takımları yada kanepeler çeşitli sebeplerle erken bozulabilir, eskiyebilir yada iskeletinde dağılma olabilir. Bu turum taşınma sonrasında olmuş olabilir. Yada iskelet kalitesiz olabilir.

Üçüncü konuda yakınlarınızda bir döşemeci olmasıdır. Eğer size hizmet veremeyecek kadar uzakta bir döşemeciye iş verirseniz, taşıma maliyetleri koltuğun değerini geçebilir.

Firmanın web sayfası için: www.marmarakoltuk.com

Yorum Ekle