KAYMAKAMLIKTAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE İFTAR

    KAYMAKAMLIKTAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE İFTAR


    Kaymakam İbrahim mHalil Şivgan , şehit yakınları ve gazi ailelerine iftar yemeği verdi.
 Öğretmenevi  yemekhanesinde  gerçekleşen iftar yemeğine Kaymakam İbrahim Halil Şivgan , Belediye Başkanı Özgür Özdemir , İlçe Jandarma Komutanı Alper Soner Serin, Emniyet Amiri  Hüray Sancı, daire amirleri,  köy muhtarları, gazi ve şahit aileleri katıldı.


     İftar yemeğine ev sahipliği yapan Kaymakam  İbrahim Halil Şivgan , iftarın düzenlendiği salonda şehit aileleri ve gazileri ile yakından ilgilendi. İftar yemeğine katılan protokol üyeleri de farklı masalarda oturarak, şehit aileleri ve gazilerle birlikte iftarlarını açtılar.

    İftar  yemeğinde   Kaymakam Şivgan,yemeğe katılan şehit yakınları ve gazilerin masalarını  ziyaret ederek  onlarla yakından ilgilendi; “Şehit ailelerimiz ve gazilerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum. Bu Ramazan ayında en azından bir iftar soframızı şehit yakınları ve gazilerimizle birlikte paylaşmak istedik. Türkiye Cumhuriyeti’nin bugünlere gelmesinde, bayrağımızın dalgalanmasında canlarını feda eden şehitlerimiz ve gazilerimiz, sizlere çok şey borçluyuz. Çocuğunuzu, eşinizi, babanızı ve yakınlarınızı bu uğurda feda ettiniz. Bu nedenle onların fedakarlıkları hiçbir şeyle ölçülemez. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize hayırlı ve uzun ömürler diliyorum” dedi.

Yorum Ekle