KAYMAKAMLIK RAMAZAN AYI EV ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Taşova Kaymakamlığından Ramazan Ayı Ev Ziyaretleri

Ramazan ayı dolayısı ile Taşova Kaymakamı Engin Uysal, Vakıf Müdürü ve Muhtarların ihtiyaç sahibi ailelere hane ziyaretleri programı devam ediyor.

İhtiyaç sahibi aileleri evlerinde heyetçe ziyaret ederek sorunlarını dinlediklerini ifade eden Kaymakam Engin Uysal “İlçemizde geçen yıl olduğu gibi yetkili müdürlerimizle birlikte mahalle ve köyler olarak ihtiyaç sahibi ailelerimize ziyaretler yapıp, yardım ve ihtiyaç listelerini yerinde tespit ediyoruz. Bugüne kadar birçok kimsesiz vatandaşlarımızın evinin tadilatını yaptık, bir kısım ciddi ihtiyaç sahipleri içinse Bakanlığın Fon Kurulunun onayıyla yeni evler yapıldı.

Bu ziyaretlerimiz Ramazan ayı boyunca iftar öncesi ve sonrası devam edecektir. İhtiyaç sahibi ailelerin durumlarına göre gerekli yardımları yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberVALİ İFTAR SOFRASINI KÖYLÜLERLE PAYLAŞTI
Sonraki haberDEVREN SATILIK OTO VE HALI YIKAMA
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovapdfhaber05?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581