KAYMAKAM UYSAL’DAN KURUMLARA VEDA ZİYARETLERİ

İlçemiz Kaymakamı Uysal’dan Veda Ziyaretleri

Taşova Kaymakamı Engin Uysal, Kayseri’nin Tomarza İlçe Kaymakamlığına atanması nedeni ile resmi kurumlara veda ziyaretlerinde bulundu.

İlçe Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğüne veda ziyaretlerinde bulunan Kaymakam Uysal, “Taşova’da iki yıl iki ay süren görevimizi tamamladık. Görev süremiz içerisinde tüm kurumlarımızla uyumlu ve başarılı çalışmalar yaptık. Tüm kurum müdürlerimiz ve çalışanları görevlerini layığıyle yapmışlardır. Bundan sonra görevlerinizde başarılar diliyor, ailenizle mutlu bir yaşam sürdürmenizi temenni ediyor, varsa ben hakkımı helal ediyorum, sizlerin de helal etmenizi istiyorum” dedi.

Ziyaret ettiği kurum müdürleri ve çalışanları Kaymakam Uysal’a Taşova’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberBELEDİYE BAŞKANI BAYRAM ÖZTÜRK
Sonraki haberCHP İLÇE BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05tsv@gmail.com

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.