BELEDİYE BAŞKANI BAYRAM ÖZTÜRK

Belediye Başkanı Öztürk

 Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk canlı hayvan alım satımı yapan esnaflarla bir araya  gelerek sorunlarını dinledi.

Başkan Öztürk “Belediyemize ait hayvan pazarını canlandırmak ve canlı hayvan alım satımı yapan esnaflarımızın sorunlarına çözüm bulmak için bir araya geldik.

Önceki yıllarda en yoğun alışverişin yapıldığı hayvan pazarı Taşova pazarı idi son yıllarda bu canlılık kayboldu. Hayvan pazarının etkisiz oluşundan dolayı hem esnafımız hem de vatandaşlarımız etkilenmekte. Belediye olarak amacımız hayvan pazarımızın eskisi gibi hareketli ve bölgemizin en çok ilgi çeken pazarlarından birisi olması için gerekli çalışmaları yapıyoruz ve bu manada canlı hayvan alıp satan esnaflarımızın görüşü de bizim için önemlidir” dedi.

Toplantıya katılan canlı alım satımı yapan esnaflar hayvan pazarının yeniden canlanması için Belediye Başkanı Bayram Öztürk’e sorunlarını anlatarak kendileri ile bir araya gelerek ilgilendiği için Belediye Başkanına teşekkür ettiler.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberTAŞOVA ENGELLİLER DERNEĞİNE ZİYARET
Sonraki haberKAYMAKAM UYSAL’DAN KURUMLARA VEDA ZİYARETLERİ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.