Amasya İtimat

KAYMAKAM GÖKCECİK’İN ANKARA ZİYARETLERİ

Kaymakam Ahmet Gökcecik, AK Parti Amasya milletvekilleri  M. Levent Karahocagil ve Hasan Çilez’i makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretin Taşova için verimli geçtiğini dile getiren Kaymakam Gökcecik “Sayın  milletvekillerimiz Levent Karahocagil ve Hasan Çilez’e göstermiş oldukları misafirperverlikten, sıcak ve samimi sohbetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Kaymakam Gökcecik’e, beraberinde Belediye Başkan Bayram Öztürk, AK Parti Taşova İlçe Başkanı Tekin Sobacı, İl Genel Meclis Üyesi Deniz Sümer ve TAŞİMDER Başkanı  Hüseyin Aytaş eşlik etti.

Kaymakam Ahmet Gökcecik, AK Parti Kurucular Kurulu ve MKYK Üyesi, 26. Dönem Amasya Milletvekili Haluk İpek’i ziyaret etti.

Kaymakam Ahmet Gökcecik, “Kıymetli zamanlarını ayırıp bizi makamında ağırlayan Sayın Vekilimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Gökcecik’e, beraberinde Belediye Başkan Bayram Öztürk, AK Parti Taşova İlçe Başkanı Tekin Sobacı, İl Genel Meclis Üyesi Deniz Sümer ve TAŞİMDER Başkanı  Hüseyin Aytaş eşlik etti.

Kaymakam Ahmet Gökcecik, Hemşehrimiz, İçişleri Bakanlığı Bakan Müşaviri Muhammet Burak Gültekin’i makamında ziyaret etti.
Kaymakam Gökcecik’e, Belediye Başkanı  Bayram Öztürk, AK Parti Taşova İlçe Başkanı Tekin Sobacı, İl Genel Meclis Üyesi Deniz Sümer ve TAŞİMDER Başkanı Hüseyin Aytaş eşlik etti.
Bir 5 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Kaymakam  Ahmet Gökcecik, Ankara’da ziyaret ve temaslarda bulundu.
Kaymakam Gökcecik, Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretler ve temaslar çerçevesinde e. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı, AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’ı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde makamında ziyaret etti.
Kaymakam Ahmet Gökcecik, “Görüşme talebimizi kırmayıp makamına kabul eden Sayın Vekilimize, nezaketi, samimiyeti ve misafirperverliği için teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle