KAYMAKAM GÖKCECİK’DEN OKUL ZİYARETİ

Kaymakam Ahmet Gökcecik, 11 Ekim 2021 Pazartesi günü  ilçemiz merkez ilkokullarından olan Özkan Ağış İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.
Bu sene okul hayatına yeni başlayan 1. Sınıf öğrencilerimizle sohbet eden Kaymakam Gökcecik, öğrencilere derslerine çok iyi çalışmaları konusunda telkinde bulunarak; başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini diledi.
Okulun tüm bölümlerinde de incelemelerde bulunarak  öğrencilerin kullandığı tuvalet ve lavaboların temizliği konusunda okul idaresi ve personellerinin büyük bir hassasiyet göstermesini istedi. Salgın döneminde uzun bir süre okullarından ayrı kalmak zorunda kalan çocuklarımızın sağlığının ve eğitimlerinin her şeyden daha önemli olduğunu dile getiren Kaymakam Gökcecik, öğrencilerimizin tamamının hijyen ortamlarda eğitim-öğretimlerine devam etmelerinin zorunluluğuna vurgulayarak; okulların bir daha kapatılmaması için gerekli tüm tedbirlerin alınması gerektiğini iletti.
Kaymakam Gökcecik’e ziyareti sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer ve Kaymakamlık Proje Ofis Koordinatörü  Ayşin Özgem Erdemlioğlu eşlik ettiler.

Yorum Ekle