Amasya İtimat

KAYMAKAM VEKİLİ EMİN KAYMAK GÖREVE BAŞLADI

Kaymakam Engin Uysal’ın Kayseri-Tomarza ilçesi kaymakamlığına atanması ile  20 gündür boş bulunan ilçemiz kaymakamlığına, vekaleten Kaymakam vekili Emin Kaymak atandı.

Gümüşhane Valiliği, Kaymakam adayı Emin Kaymak, 8 Ekim 2014 Çarşamba günü ilçemizdeki görevine başlamış olup, yeni görevinde başarılar dileriz.

Kaymakam Emin Kaymak

1988 yılında İzmir’in Ödemiş ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Kaymakçı Şehit Öğretmen Lokman Çeker İlköğretim Okulun ’da tamamladıktan sonra, Ödemiş Lisesi Yabancı Dil Ağırlıklı bölümünden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden 2010 yılında mezun olan Kaymak, 2012 yılında Gümüşhane ilinde Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. İl merkez stajını Gümüşhane’de, Kaymakam Refikliği stajını Artvin’in Arhavi ve İzmir’in Dikili ilçelerinde, Mülkiye Teftiş stajını ise Sinop ili Erfelek ve Ayancık ilçelerinde tamamladı. Yurtdışı stajı kapsamında Portsmouth Üniversitesinde Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. İyi derecede İngilizce bilen Emin Kaymak evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.