Kaymakam Çelik, Yazar Recep Seyhan’ın İmza Gününe Katıldı

Aslen ilçemiz Yeşilyurt köyünden, gazetemiz eski yazarlarından Eğitimci Yazar Recep Seyhan Halk Kütüphanesinde düzenlenen bir etkinlikte orta öğrenim gençleri ile buluşarak ”Çiçekler Kesmişti Selamı” isimli kitabını imzaladı.

11 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 15.00’de başlayan etkinliğe katılan Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik, ilçe Halk Kütüphanesinde düzenlenen imza gününde kitaplarla mutlaka bir kurulması gerektiğini belirterek;

“Öğrencilerimiz ve kitapların bir araya gelmesi için farklı etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Özellikle internet üzerinden elde ettiğiniz kaynaklar sizin için çok güzel fırsatlar yakalamayı sunsa da özellikle kitap kokusunu içinize çekmenizi, kitapla fiziki bir irtibat kurmanızı önemsiyorum. Kitaplarla ilgili istek ve talepleriniz olursa elimizden gelen tüm imkanları seferber etmeye çalışacağız. Recep Seyhan hocamızda sizler gibi bu sıralardan gelerek başarılı olmuş ve kitaplar yazmış inşallah sizlerde hocamız gibi başarılı olup kitaplar yazarsınız. Katılımından dolayı hocamıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Programın sonunda yazar Recep Seyhan okurlarına kitaplarını imzalayarak hediye etti.

Eğitimci-Yazar Seyhan aynı gün akşam ilçemiz Gençlik Merkezi Müdürlüğünün hazırladığı bir etkinlikte gençlerle buluşarak bir söyleşi gerçekleştirdi.

Roman ve öykü yazarı Seyhan’ın “Ebu Cehil Karpuzu” isimli eseri “Tarihin Şahitleri Yazılıyor” başlıklı roman yarışmasında ödül  almıştı. 

Yorum Ekle