KARSAVULULAR ASMALI KONAKTA BULUŞUYOR

KARSAVUL’LULAR  BULUŞUYOR.

 

Karsavul Köyü sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği başkanı Sami Aslan’dan etkinlik duyurusu.

2006 Yılında İstanbul Anadoluhisarında kurmuş olduğumuz ,Karsavul köyü sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği 22 ocak 2011 Cumartesi saat 19-23 arasında,kuruluşundan bu yana ilk defa bir yardımlaşma ve dayanışma gecesi düzenlemektedir.
Tüzüğümüzde de belirtilen, kuruluş amacımızda olduğu gibi Köylülerimizin arasında birlik ve beraberaberlik, dayanışma ruhunu güçlendirmek,iyi günde, kötü günde birbirimize destek vererek birbirimizin yanında olmaktır.
Biliyoruz ki; sorunları daha çabuk ve daha kolay çözmenin tek yolu birlik ve beraberliktir. Yaşam koşullarının her geçen gün biraz daha ağırlaştığı günümüzde, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılması için,hepimiz arasındaki dayanışmanın zorunlu olduğu kanaatindeyim, Hep birlikte, el ele, omuz omuza, gönül gönüle, tek yürek,ve tek ses olarak,Karsavul Köyü sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Derneği,toplantılarını,bayramlaşmalarını,nişan,düğün vesaire gibi merasimlerini aynı yerde aynı mekanda yapabilmeleri için,ilk hedefimiz derneğimize acilen bir yer almaktır.

İstanbul,Harem’de Yapacak olduğumuz bu geceyle bu amaç için,ilk adımı atmayı amaçlıyoruz.

Bu vesileyle dernek başkanlarımızın,yapacakları etkinlikleri birbilerinin etkinlikleriyle cakışmaması gerektiği kanaatindeyim.

 

Sami ASLAN                             Yer:Asmalı Konak

Karsavul köyü dernek bşk.         Tarih:22-ocak-2011

                                               Saat:19-24-Arası

                                              İSTANBUL/HAREM

                                             

Yorum Ekle