Amasya İtimat

KARNELER VERİLDİ…

0
473


OKULLAR TATİLE GİRDİ 

24 Eylül 2009  tarihinde başlayan 2009-2010 eğitim öğretim yılı 18 Haziran 2010 Cuma günü karnelerin verilmesiyle birlikte sona erdi. Ülkemiz genelinde olduğu gibi İlçemizde de okulöncesi eğitiminde 621 öğrenci, toplam 31 ilköğretim okulunda 3957 ilköğretim öğrencisi ve ilçemiz merkezindeki beş orta dereceli eğitim kurumunda 1468  ortaöğretim öğrencisi olmak üzere toplam 6046 öğrenci ile birlikte 466 öğretmenimiz de tatile girdi.
 
  16-17 Haziran 2010 tarihlerinde İlçemiz Meydanında (Eski buğday pazarı) iki süreli Taşova Kitap Günleri etkinliğinin kapanış programında bir konuşma yaparak öğretmen öğrencilerimize   seslenen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza ATASOY “180 iş günü boyunda dolu dolu programlar ve etkinliklerle yüklü yoğun geçen bir eğitim öğretim yılını daha geride bıraktık. Öğrencilerimizin yıl boyunca yaptıkları çalışmaların sonuçları ve başarıları karnelerine yansımıştır. Geçmiş yıllarda olduğu gibi öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle birlikte çok güzel başarılara imza attığımızı düşünüyorum ve bu yoğun çalışmalarımızın sınav sonuçlarına da yansıyacağını ümit ediyorum. Başarıya odaklanmak suretiyle ve ekip ruhu anlayışıyla çalışarak kayda değer bir sorun yaşanmadan bitirdiğimiz eğitim öğretim yılının bu son günlerinde fedakar eğitim yöneticisi arkadaşlarıma, öğretmen arkadaşlarıma ve tüm eğitim çalışanlarıyla birlikte sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyorum.

 

Atama takvimi doğrultusunda başka il ve ilçelere atanan değerli meslektaşlarıma yeni görev yerlerinde de başarılar diliyorum. Sevgili öğrencilerimize de güzel bir tatil geçirmelerini dilerken fırsat buldukça bol bol kitap okumalarını öneriyorum ve güzel bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum ve değerli öğretmen arkadaşlarımla birlikte sevgili öğrencilerimize selam ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 


CHA-TAŞOVA GAZETESİ

Yorum Ekle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz