Karatecilerden Başkan Öztürk’e ziyaret

IMG_8403 IMG_8405 IMG_8412 IMG_8413 IMG_8415 IMG_8416 IMG_8417 IMG_8418

 

Taşova Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde karate eğitimi gören öğrenciler 7 dan Milli Karateci Yurt Dışı Türkleri Karate Akademi Türkiye temsilcisi  antrenör Eyup Olugi ile birlikte Belediye Başkanı Bayram Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler.

Kendilerine göstermiş olduğu ilgiden ve destek dolayı teşekkür eden karate antrenörü Olugi; “Her zaman yanımızda olacağı güvencesi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah yakın zamanda Taşova ilçemizi başarı ile müsabakalarda temsil edeceğiz ve bize güvenlerini boşa çıkartmamaya çalışacağız” dedi.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Öztürk; “Bizler belediye olarak sporun her türlüsüne gücümüz ölçüsünde destek vermeye, yanında olduğumuzu söylüyoruz. Şu an ilçemizde Hentbol Erkekler Süper liginde mücadele eden Taşova Yibo Spor kulübü ve Amasya futbol 1. Amatör kümede mücadele eden iki takımımız var. Futbol her yerde ve her şekilde yapılıyor. Bizim için aslı olan daha çok bilinmeyen spor dallarının desteklenmesi. Hocamızın sayesinde ilçemizde iki yıldır karate sporu yapılıyor ve önemli gelişmeler var. Sizin gibi cıvıl cıvıl gençlerimizin  bu alanlardaki göstermiş oldukları çalışmalar önem arz ediyor. Belediye olarak her türlü kültür, spor sanat ve eğitim gibi alanlarda gücümüz ölçüsünde yapılacak olan her türlü etkinliğin yanında yer alacağız.” dedi.

 

 

 

Yorum Ekle