Amasya İtimat

Jandarma Komutanı yeni görev yerine dualarla uğurlandı  

 

Diyarbakır İli Çermik ilçesine tayini çıkan jandarma komutanı yüzbaşı Alper Soner Serin’in onuruna 13 Ağustos 2015 Perşembe günü akşamı Adana sofrasında bir veda programı düzenlendi.

 

Bu akşam burada çok güzel bir birliktelik ancak içimizden birinin ayrılacak olması üzücü diyen Kaymakam Kurnaz “ Zor bir dönemde zor bir yere gidiyor. Kendisi orada bu görevi başarı ile yürütebilecek donamım ve tecrübeye sahip. Yeni görev yerine kendisine başarılar diliyor Cenab-ı Allah kötü insanlardan onu korusun o da diğer personellerimizi korusun “ dedi.

 

İlçemizde görev yapan görevli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum diyen Belediye Başkanı Bayram Öztürk “Dört yıldır ilçemize hizmet eden komutanımızı duruşu profili ile sivil asker ilişkileri ile bu güne kadar gördüğümüz profilden farklı bir profil çizmiştir. Kendisine ve ailesine yeri görev yerlerinde başarılar diliyorum “ dedi.

 

Üzülerek geldiğim Taşova’dan üzülerek ayrılıyorum diyen Yüzbaşı Serin: “Görev yaptığım dört yıl boyunca kanunların bize verdiği yetki ve sorumluluk içerisinde arkadaşlarım ile beraber görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Bu dönem içerisinde diğer kurumlarımızla uyum içerisinde çalışarak iyi ilişkiler oluşturduk.Ben hakkımı sizlere helal ediyorum var ise sizler de helal edin” dedi.

 

Program sonunda  hizmetlerinden dolayı Kaymakam Kudret Kurnaz ve Belediye Başkanı Bayram Öztürk Yüzbaşı Alper Soner Serin’e plaket ve hediye  verdiler.

 

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.