İyilik Hareketi’nden Eğitime Büyük Destek..

İyilik Hareketi platformu gönüllüleri 2021-2022 Eğitim-Öğretim dönemi için yine bir farkındalık projesine imza atmaya devam ediyor.

Bu kapsamda ilçe merkezi ve köylerimizden maddi durumları olmayan toplam 100 öğrenciye yaklaşık 500 tl tutarındaki kırtasiye malzemeleri, yardımcı kitaplar, çanta ve nakdi yardım yapıldı.

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir ise pandemi döneminde uzun bir dönem okullardan uzak kalan çocuklarımıza küçük bir hediye vermek istedik.

Eğitime katkı projelerimiz üniversiteyi kazanan genç kardeşlerimiz için de inşallah bir iki ay sonra yeniden başlayacaktır..

Bu projemize destek olan Kırmızı Beyaz Yayınları Y.K Başkanı Mehmet Sadıç’a, Türk Amerikan Dernekler Fed. Başkanı Tulga Tekman’a İngiltere Türk Dayanışma Platformu Başkanı Atilla Abacıoğlu’na, İsveç Malmö Türk Kültür Derneği Başkanı Günaydın Karataş’a, İsveç Genç Türkler Derneği Başkanı Bilal Karabudak’a, Danimarka Kopenhag Ülkü Ocakları Başkanı Halil Ata’ya, Amasya Dernekler Fed. Başkanı Saim Diken, 24. Dönem Milletvekili Ramis Topal’a ve Ersan Koç’a şahsım adına teşekkür ediyorum; dedi.

Özdemir yeni eğitim öğretim döneminin de tüm öğrenci öğretmen ve idarecilere hayırlı olmasını dileyerek eğitime katkı projelerinin devam edeceğini belirtti.

Yorum Ekle