İyilik Hareketi Makedonya Ohri, Resne ve Gostivar’da..

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir Kuzey Makedonya turuna Yunan ve Arnavut sınırında olan Türk Köyleri ile birlikte ülkenin Güney Batısına düşen Resen, Ohri, Bitola/Manastır ve Gostivar’da devam ediyor..

Özdemir ziyaret ettiği okullarda sevgiyle karşılanırken çocuklar ile birlikte vatan şiirleri de okudu.

Resen Okul Müdürü Ayfer Acigora; ise

🇲🇰 Bugünkü misafirimiz şair ve yazar Kasım Alper Özdemir okulumuzu ziyaret ettiler şeref verdiler, günümüzü güzelleştiren ve özelleştiren şairimize ve İyilik Hareketine ve tüm Türkiye Cumhuriyeti’ne öğrencilerimizle ve öğretmenlerimizle beraber kucak dolusu sevgiler ve selamlarimizi gönderiyor ve Türk’e sevdalı herkesi buraya davet ediyoruz; dedi.

Özdemir; Balkan yürüyüşümüz Türk’ün olduğu her yerde İyilik Hareketi olarak devam edecek. Bizleri ağırlayan okul Müdürlerimiz Ayfer Hocamız ve Cemal Hocamız olmak üzere hepsine çok teşekkür ediyorum. Yine bizleri Gostivar’da misafir eden eski Milletvekili ve TMBH Genel Başkanı Erdoğan Saraç Beyefendiye de ayrıca teşekkür ediyorum; dedi.

Türk Milli Birlik Hareketi Genel Merkezinde Kasım Alper Özdemir’i ağırlayan Erdoğan Saraç, uzun yıllardır Türk Dünyasına uzanan hizmetlerinden ötürü kardeşimizi tebrik ediyoruz; dedi.

Yorum Ekle