İYİLİK HAREKETİ DERNEĞİ KONGRESİNİ YAPTI.

 

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği olağan kongresini yaparak yeni yönetimini oluşturdu.

Dernek Merkezindeki genel kurulda kurucu Başkan Kasım Alper Özdemir oy birliği ile başkan seçildi.

Dernek Başkanıve İyilik Hareketi öncüsü Kasım Alper Özdemir üyelere bir teşekkür konuşması yaptı.

Özdemir; yaklaşık iki yıldır İyilik Hareketi olarak yurt içi ve yurt dışında çeşitli faaliyetlere imza atarken Amasya ve Taşova’da da bir çok yardım ve sosyal sorumluluk projelerine imza attık. Öncelikle derneğimizin üyelerine ve kurucularımıza çok teşekkür ediyorum.

Özellikle pandeminin ilk günlerinde bize güç vererek destek olup motive edern önceki Amasya Valimiz Dr.Osman Varol ve Önceki Taşova Kaymakamımız Mustafa Berk Çelik’e de ayrıca şükranlarımı sunuyorum.

Allah’a şükürler olsun ülkemin ve dünyanın bir çok yerinde dost biriktirmiş birisi olarak bu çevremizi her daim iyilik projelerinde kullanarak iyiliğin gücüyle sevginin peşinde çok güzel işleri başardığımıza inanıyorum.

İyilik Hareketi’nin hiç bir siyasi ve ticari amacı ve beklentisi olmadığını söylemek istiyorum. Bizim hedefimiz insana ve özellikle çocuklarımıza bir nebze de olsa dokunarak onları mutlu edebilmektir, diyerek genel kurula katılan üyelere ve İyilik Hareketi gönüllülerine teşekkür etti.

Divan Başkanlığını Ömer Kavak’ın divan üyeliklerini Özgür Özdemir ve Mehmet Akif Gültekin’in yaptığı kongrede yönetim şu isimlerden oluştu.

Kasım Alper Özdemir
Mehmet Cevahir
Barış Seçkin
Ahmet Özdemir
Serap Apaydın
Niyazi Galip
Muhittin Türköz
Ayşegül Soyal
Eylem Kaplan
Mahir Demirbaş
Nurdan Yılmaz
Oktay Kara
Sancar Sayın
Adem Aydin
Cuma Nacar
Nebi Çelik
Tanju Yıldırım
Emre Şahin
Mustafa Aykan

Denetleme Kurulu

Ahmet Günaydın
Fevzi Yıldız
Muharrem Güngör

Yorum Ekle