Amasya İtimat

İYİLİK HAREKETİ ALTINLI, YERKOZLU ve BORABAY’DA..

10 Nisan’dan beri İyilik Hareketi / Gönül Seferberliği sloganıyla ”İyilik çok bulaşıcıdır” diyerek yardım için kolları sıvayan hemşehrilerimiz dur durak demeden hizmete devam ediyorlar.

İyilik Hareketi Ekibi Taşova’nın farklı köylerinden eski adı Töneke olan Altınlı, Yerkozlu ve Borabay’a da yardım poşetlerini ve çocuklar içinde özel hediyeleri götürdüler.

Konu ile ilgili açıklama yapan; İyilik Hareketi öncüsü Kasım Alper Özdemir; ”Altınlı, Yerkozlu ve Borabay muhtarlarına ilgi ve alakaları için teşekkür ediyoruz. Yardımları onlar ile birlikte dağıtırken köylerimizin renkli simaları ile de sohbet ediyoruz.

İyilik Hareketimize bu noktada destek olan Almanya’dan Ömer Kavak ve evlatları Musa ve Mesut Kavak’a da ayrıca teşekkür ediyorum.

Taşova’da da arkadaşlarımız faaliyetlerine devam ediyor. Bütün mahallelerde muhtarlardan da bilgiler alınarak alışveriş çekleri ve gıda paketleri ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor.

Yine kurumsal firmalardan TORKU, EMİN EVİM ve MEGASAN’a da teşekkür ediyoruz. Yerel esnafımızın da bu dönemde desteklenmesi için yaklaşık 14 esnafımızdan gıda malzemesi alınmaya devam ediyor. Yine ilçemiz esnaflarından 150 kilo unla bu kampanyaya destek veren Erdal Aslan’ın bu desteği de bizi motive eden bir destek idi.

İyilik Hareketi gerçekten güzel bir ses getirdi. Hiç bir ayrım yapmadan alan eli kimse görmeden son güne kadar da bu güzelliği sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yorum Ekle