Amasya İtimat

İYİ PARTİ STANT AÇIP BİLDİRİ DAĞITTI

 

          İYİ Parti Taşova İlçe Teşkilatı, 7 Temmuz 2022 Perşembe  günü Pazar yeri girişine stant açtı

     Pazar yeri  girişinde kurulan stantta  İYİ Parti  İlçe Başkanı Ali Taş ve Kurucu Başkan Salih Aşçı vatandaşı bilgilendirirken, Kadın Kolları üyeleri pazar yerinde  gelenlere bildiri dağıttı.

    Konuyla ilgili açıklama yapan  İYİ Parti ilçe Başkanı  Ali Taş ” Bu gün burada İYİ parti ilçe teşkilatı olarak bir stant açtık. Genel Başkanımız Meral Akşener’in sürdürdüğü geziler  halkımızda büyük bir karşılık buldu.Vatandaşlarımızın partimize  teveccühü sürüyor.İnsanlar Akşener ve partimizin kadrolarına büyük bir güven duyuyorlar. İYİ Parti İlçe binamıza  üye olmaya gelen vatandaşlarımızın bu taleplerini yerine getiriyoruz Partimiz büyümeye ve her geçen gün üye sayımız artmaya devam ediyor. Tüm açıklamalarımda söylediğimi tekrarlıyorum, Taşova’da 1. parti olacağız, bunun için çabalıyoruz, halkımızın ilgisine teşekkür ediyorum. İYİ Parti halkımızda sevgi, saygı görüyor, bütün vatandaşlarımıza partimize üye olmaya davet ediyorum” dedi.

       Taşova’da İYİ Parti tarafından açılan stanta gelen vatandaşların bilgilendirmeye devam eden Kurucu Başkan Salih Aşçı; “İlçemizin yiğit ve cesur insanlarını stantlarımızı ziyaret etmeye ve üye olmaya çağırıyorum. İyi Parti ailesi Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde hızla büyüyor ve halkımızın umudu haline geliyor. Milletimizin teveccühü ve umudunu boşa çıkarmayacağız, iktidar olacağız halkımızın sorunlarını adaletle liyakatle çözeceğiz. Stantlarımızı ve teşkilatlarımızı ziyaret etmeye, çayımızı kahvemizi içmeye ve sohbet etmeye çağırıyorum. Stantlarımızda görev alan teşkilat mensuplarının çalışmalarında başarılar diliyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle