İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ve YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Salih Aşçı kurucu başkanlığında kurulan İYİ Parti Taşova ilçe teşkilatı, Salih Aşçı başkanlığında ülke genelinde yeniden kurulan  ilçe teşkilatı İYİ Parti Genel Merkezince tescillendi. Yeni yönetim, 2020 Şubat ayında yapılacak kongreye kadar görevini sürdürecek.

26 kişilik İYİ Parti yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor: Salih Aşçı,  Ali Taş, Ömer Ünlü, Mehmet Cebe, Bahattin Öcal, İsmail Yüksel, Ahmet Günaydın, Ömer Hancı, Cesarettin Tuzla, Mustafa Kayıkçı, Mürsel Çatal, Mustafa Söyler,  Hüseyin Aydın, Hüseyin Uysal, Halil Kuru, H. Fevzi Yıldız, Cafer Konya, Sebati Dönmez, Özgür Umut Pelitli, Ahmet Özdemir, Davut Soylu, Mustafa Necdet Konyar, Harun Koçak, Adnan Şahin Sermet İyiöz.

İYİ Parti İlçe Başkanı Salih Aşçı gazetemize yaptığı açıklamada: “İYİ Parti İlçe teşkilatımız, Genel Merkezimizin kararı doğrultusunda yeniden 26 kurucu üye ile  2020 Şubat ayına kadar bu kutlu mücadelesine devam edecek olup, Çağpar caddesi 31/2-3  nolu adreste üye kayıtlarına devam etmektedir. İYİ Parti girdiği ilk seçimde 46 milletvekili ile meclise girmiş, Samsun İlkadım gibi 400 bin nüfuslu ilçede, Nazilli, Sungurlu gibi ilçelerde belediye başkanlığı kazanmıştır. Biz İYİ Partiyiz, söylemlerimizde, davranışlarımızda iyi olacaktır. Milletimizin mutlu ve müreffeh olması için elimizden gelen her türlü gayreti sarfedeceğiz. İlçemize ve ülkemize hayırlı olmasını dileriz.” dedi.

Yorum Ekle