İYİ PARTİ İL BAŞKANI VERDİ İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Amasya  İYİ  Parti İl Başkanı Avni Verdi ve Başkan Yardımcısı Rumi Köse’nin  ilçe ziyaretinde,  İYİ Parti  İlçe Başkanı Salih Aşçı  ve Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

30 Ocak 2020 Perşembe günü İlçe teşkilat mensupları ile bir araya gelen Başkan  Verdi, yeni yönetim ile tanışarak hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Yapılan ziyaretlerde teşkilat disiplinin önemine değinen ve İYİ  Partinin kuruluş amacının altını çizen İl başkanı Verdi ; “Milletimizden aldığımız destekle millete hizmet yolunda durmadan yorulmadan büyük bir aşkla yola çıkmış bulunuyoruz. Kurucu liderimiz Genel Başkanımız sayın  Meral Akşener’in  liderliğinde halka hizmet, hakka hizmettir düsturuyla omuz omuza birlik beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Partimiz kurulduğu yılın ardından girdiği ilk seçimde milletimizin gönlünü fethetmiş ve TBMM yerini almıştır. Vizyonundan hiçbir şey kaybetmeden başarısını katlayarak sürdürecek olan . Partimizin bu başarısı teşkilatlar olarak bizlerin sorumluluğunu daha fazla artırmış bulunuyor.Kısa süredeki bizim partimizin başarısı, millete hizmetten bıkmadan yorulmadan engelleri aşarak, İYİ’ye hedeflememizden geliyor. Üye kayıtlarımıza da önem vererek ara vermeden durmadan yorulmadan Genel Başkanımıza yaraşır bir şekilde sürdürmeliyiz”.dedi

İYİ  Parti İlçe Başkanı Salih Aşçı ; “İl Başkanımız bizi ziyaret ederek onurlandırmıştır. İlimiz genelinde ve ilçemizdeki partimiz çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptık Bu tür ziyaretlerin parti faaliyetlerini güçlendirdiğini dile getirdik. En kısa zamanda biz de  İlçe teşkilatı olarak  İl Başkanımızı ziyaret edeceğiz. Kendisine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum ” dedi.

Yorum Ekle