Amasya İtimat

İstanbul’da Güvenilir İlaçlama Hizmeti

Hayatımızı karartan hamam böcekleri, fareler ve keneler, insan için tehlike oluşturacak hastalıklara neden olmaktadır. Garantili ilaçlama, en iyi çözümdür. Bu haşereler ve böcekler pis borularda ve lağımlarda yaşar. Buralardaki pisliği ve mikrobu yaşadığımız mekanlara taşırlar. Bu nedenle en kısa sürede etkisiz hale getirilmelidir.

İnsan sağlığını olumsuz etkileyen böcekler ve haşereler, profesyonel özelliklere sahip Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama yöntemiyle ortadan kaldırabilir. Amatör ve onaylanmamış yöntemler son derece tehlikelidir.

Her Haşere İçin Farklı Yöntem Tercih Ediliyor

Nemli ortamları seven hamam böcekleri ve kış aylarında sıcak kaloriferleri tercih eden kalorifer böcekleri, jelli böcek ilaçlama yöntemiyle ortadan kaldırılabilir. Ayrıca keneler, pireler ve tahta kuruları için farklı ilaçlama yöntemi tercih edilmektedir.

Jelli yöntemde, özel jel tabancası kullanılmaktadır. Evde yaşayanlar tahliye edilmemektedir. Mutfaktaki yiyecekler dışarı çıkarılmamaktadır. Jel tabancası ile böceklerin geçiş noktalarına jel sıkılmaktadır. Bu jeli yiyen böcekler, yuvalarına gittikleri zaman ölür ve diğer aile fertlerinin zehirlenmesine neden olur. Bu şekilde hamam böcekleri çoğalmadan ortadan kaldırılır.

Böcekler Hafife Alınmamalı

Hamam böcekleri kategorisinde ilaçlama işleminin geciktirilmesi, bu böceklerin kısa sürede büyük bir koloniye dönüşmesine neden olur. Bir seferde kırk yumurta yapan bu böcekler üç ayda bir yumurtlar. Bu demektir ki bir hamam böceği yılda 120 yavru yumurtlar.

Pis borularda ve kanalizasyonda gezen farelerin mutfağımıza girmesi çok iğrenç bir şeydir. Yiyeceklerimizi yemesi ve ortalıkta gezmesi bizim için büyük bir tehdittir. Bu nedenle fareler ilk görüldükleri anda ilaçlanmalıdır. Aksi halde aile ve koloni oluşumu meydana gelirse küçük ilaçlama yöntemleri işe yaramaz. Bu gibi durumlarda genel ilaçlama gerekebilir.

Profesyonel İstanbul Fare ilaçlama

İstanbul ve çevresinde, profesyonel eleman kadrosuyla hizmet veren firmalar, sağlığımızı tehdit eden bu canlıları profesyonel yöntemlerle ortadan kaldırıyor. Çöpler, bataklık yerler ve temizlenmeyen deniz suları, böceklerin çoğalmasında önemli rol oynamaktadır.

Nemli olan İstanbul, hamam böceklerinin hızlı bir şekilde üremesinde etkili olmaktadır. Fatih, Beyoğlu, Silivri, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Başakşehir, Çengelköy ve Kağıthane gibi birçok ilçe için profesyonel pire ilaçlama yöntemi tercih edilebilir. Servis ekipleri en kısa sürede adresinize gelebilmektedir.

Yorum Ekle