Amasya İtimat

İSTANBUL’DA GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER… (Videolu)

 

1983 yılında İstanbul’da kurulan ve Göztepe mahallesi Maslak caddesi Vişne sokak No: 14’de kendi binasında faaliyetlerini sürdüren Çaydibi Kalkınma ve Dayanışma Derneği 3 Eylül 2023  Pazar günü İstanbul-Eyüp Kemerburgaz Kirazlıbent 1. Bölgede geleneksel piknik organizasyonu gerçekleştirdiler.

Çaydibi Derneği etkinliğinde, aynı şehirde olmalarına rağmen birbirleriyle görüşemeyen  Çaydibililer hem birbirleriyle hasret giderdiler hem de güzel bir gün geçirdiler.

Etkinliğe; Taşova Dernekler Federasyonu TAŞDEF Başkanı Ahmet Usta ve yönetimi, İstanbul’daki Çaydibilier katıldılar.

Dernek Başkanı Kamil Dikmen geleneksel pikniğin açılış konuşmasında:

”Sizleri hep bir arada görmekten onur duyuyoruz, geçen yılki pikniğimizde hava şartlarından dolayı çok fazla katılım olmadı. Gerçi bu sene de beklediğimiz katılım fazla olmadı. Biz de piknik tarihini belediyeden çok erken aldığımız için tarih değiştirme imkanımız olmadı, inşallah bu sene fazlasıyla o eksiğimizi telafi ederek sizleri en iyi şekilde ağırlamaya çalışacağız. Bugün burada kendimizce bir eğlence düzenledik. Sizleri mahcup etmeden, kırgınlık, dargınlık olmadan güzel bir şekilde eğlenmenizi temenni ediyoruz. Bize verdiğiniz görev süresinin son 3 yılına girmiş bulunmaktayız bu süre zarfında bizleri yalnız bırakmayan, her daim yanımızda olan akraba, eş, dost ve arkadaşlarımıza ve tüm üyelerimize katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Hepinizi ayrı ayrı selamlıyor, tekrar hoş geldiniz, şeref verdiniz ayaklarınıza sağlık, sağ olun var olun.” dedi.

Yorum Ekle