İSTANBUL UCUZLUK PAZARI YENİ İŞ YERİNE TAŞINDI

 

Ucuzluk sloganıyla kapılarını Taşovalılara açan ” İstanbul Ucuzluk Pazarı “  Pazarcılar caddesi Ocak pide karşısına taşındı.
İki katlı  mağazada A’dan Z’ye her çeşit ürün bulunuyor. Ev gereçlerinin satıldığı ve  fiyatların yarı yarıya olduğu İstanbu l Ucuzluk Pazarı  özel bin bir çeşit ürünleriyle hizmet veriyor. İki katlı mağazada Taşova halkın bütçesine uyacak şekilde çeşitli ürünler satılacağını açıklayan  İş yari sahibi   İsmail Ergin; ” 1 TL’den  başlayan satışlarımız ile halkımızın  ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz . “ dedi

İş yeri sahibi İsmail Ergin ; Ürünün kalitesinin ve fiyatının yanında verilen satış hizmetinde  müşteri memnuniyetinin esas olduğunu, kaliteli ürünün uygun fiyata, güler yüzlü satış hizmeti eşliğinde sunulduğunu vurgulayarak, markalı ve kaliteli ürünleri uygun fiyata satıldığı  mağazada  fiyatların çok uygun olduğuna dikkat çekiyor.

İlçemizde büyük bir eksikliği tamamlayan İstanbul Ucuzluk Pazarı’nda ; Ev ve mutfak ürünlerinin her çeşidi, elektrik malzemeleri, oyuncaklar mutfak araç ve gereçleri, hamur işi yapmak için araçlar, kırtasiye malzemeleri, çocuk oyuncakları,  duvar saatleri gibi ürünlerin yanında binlerce çeşit  geniş ürün yelpazesi ile  yeni mağazasında hizmet veriyor.

 

 

 altındağ 017 altındağ 016

 

Yorum Ekle