İŞKUR İŞ ve İŞVEREN SEMİNERİ VERDİ..

        


                İŞKUR  İŞ ve İŞVEREN   SEMİNERİ VERDİ..


 


     11 Mayıs 2011 Çarşamba günü   Müftülük Salonunda  İŞKUR, İşçi –İşveren konulu seminer verdi.


     Müftülük salonunda yapılan seminere ,  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma  vakfından yardım talebinde bulunan kişiler katıldı. Amasya İŞKUR  Müdürlüğü Şefi Ahmet Arslan ve Şermin  Duman slayt gösterileri eşliğinde yaptıkları konuşmalarda ;işe başvurma ,mülakat,iş arama  konularındaki çarpıcı örnekleri ilgi ile dinlendi.


     Şef Ahmet Arslan;” Bu seminerin amacı ,Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan yardım alan insanlarımızı iş sahibi yapmaktır.Bu insanlarımıza yönelik bir seminer ,katılımcılar verdikleri açık adresle de İŞKUR’a başvuruda bulunmuş oluyorlar” dedi.Bayanların ilgi gösterdiği seminer dilek ve temennilerle sona erdi.


 


     11 Mayıs 2011 Çarşamba günü   Müftülük Salonunda  İŞKUR, İşçi –İşveren konulu seminer verdi.


     Müftülük salonunda yapılan seminere ,  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma  vakfından yardım talebinde bulunan kişiler katıldı. Amasya İŞKUR  Müdürlüğü Şefi Ahmet Arslan ve Şermin  Duman slayt gösterileri eşliğinde yaptıkları konuşmalarda ;işe başvurma ,mülakat,iş arama  konularındaki  verdikleri çarpıcı örnekler ilgi ile dinlendi.


     Şef Ahmet Arslan;” Bu seminerin amacı ,Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan yardım alan insanlarımızı öncelikli olarak iş sahibi yapmaktır.Bu insanlarımıza yönelik bu seminerden sonra  ,katılımcıların  verdikleri açık adresle de İŞKUR’a başvuruda bulunmuş oluyorlar” dedi.Bayanların ilgi gösterdiği seminer dilek ve temennilerle sona erdi. 

 


 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.