İŞADAMI MEHMET SARI’YI ZİYARET

Marmara bölgesi Amasyalılar kültür yardımlaşma ve dayanışma derneği kurucuları 07. 11.2012  Saat 19.00 da MS yönetim kurulu başkanı Mehmet Sarı’yı Meşale çay bahçesin de ziyaret etti.


 Kurucu Başkan Sezgin Ünsal ziyaret esnasında yaptığı açıklamada MS Grup yönetim kurulu Başkanı Mehmet Sarı  Amasya ilimiz Taşova ilçemize bağlı Ulu köy kasabası halkındandır. Hayatın tüm zorluklarını yenerek bu günkü ekonomik güce ulaşmış asla memleketini insanını unutmamıştır. Her fırsatta ziyaret ettiği Taşova ilçesinde verdiği iftar yemeklerinde bayramlar da yöre halkı ile bir bütün olmuş, yöre fakirine yardım elini uzatmış, insanlarını siyasetin den dolayı renginden dolayı nesebinden dolayı ayırmadan bir bütün olarak kucaklamıştır. En önemli sözü ‘’eyleme dönüşmeyen hiçbir fikir suç değildir ‘’düşüncesi iş adamı Mehmet Sarı’nın kişiliğinin aynasıdır. İnsanları 1980 öncesi yılları ile yargılamaya hiç kimsenin hakkı yoktur. Aradan geçen yıllar insanın ufkunda çok büyük değişiklikler meydana getirmiştir. Mehmet Sarı gibi değerlere sahip çıkmak her Amasyalının görevidir. İşadamı Mehmet Sarı’yı derneğimiz Onursal Başkanı olarak görmek bizleri mutlu edecektir dedi.


 Mehmet Sarı ziyaret esnasında yaptığı açıklamasında gurbette yaşayan hemşerilerimiz tarafından kurulan Marmara bölgesi Amasyalılar kültür yardımlaşma ve dayanışma derneği kurucularının ziyaretinden mutlu oldum her zaman bölgemiz insanı ile bir bütün oldum, bundan sonra da olmaya devam, edeceğim, diyen iş adamı Mehmet Sarı beni derneğiniz Onursal başkanlığına layık gördüğünüz için ayrıca teşekkür ederim, her daim sizlerle olacağım dediler.


  Ziyaret esnasında dernek kurucuları Osman Yalçın, Adem Köksal, Kenan Aydın, hazır bulundular

Yorum Ekle