İŞ BANKASINDAN ESNAFA BÜYÜK KOLAYLIK

Türkiye İş Bankası AŞ. tarafından Esnafa Sıfır Faizli Kredi İmkanı
7 Mart 2023 Salı günü Taşova Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Türkiye İş Bankası AŞ Taşova Şubesi ile bir protokol imzaladı.
İki kurum arasında imzalanan anlaşma ile Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kayıtlı üyeler Türkiye İş Bankasının kendilerine özel sunduğu kredilerden, faiz oranlarından, POS cihazı gibi ürünlerden avantajlı olarak yararlanabilecek.
Taşova halkına hayırlı olmasını dileyen Taşova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mahmut Temiz esnaf ve sanatkarların faydasına olacak her türlü girişimde bulunuyoruz.
Ticari kredi, kredi kartı, ticari Ek hesap, POS taşıt ve konut kredilerinde tüm indirimlerden tüm esnaflarımız faydalanabilecek” ifadelerini kullandı.
Türkiye İş Bankası AŞ. Taşova Şube Müdürü Cahit Uslu ise imzalanan protokol ile bankamızla yeni çalışmaya başlayacak müşterilerin 50.000 TL’ye kadar sıfır faizli kredi imkanından yararlanabileceğini, ayrıca cihazın kullanım bedeli ve oranlarında önemli indirim sağlanacağını belirterek Taşova halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yorum Ekle