Amasya İtimat

  Instagram Collab Posts (Ortak Gönderi) Nedir? – BayiGram.com

  Instagram Ortak Paylaşım Nedir?, Instagram Collab Posts (Ortak Gönderi) Nedir?, Instagram Collabs Nasıl Kullanılır?, Detaylar yazımızda…

  Collap posts, instagram hesabının yeni duyurmuş olduğu “ortak paylaşım” özelliğidir. Herhangi bir kar amacı olmayan, kişilerin paylaşmış olduğu gönderi bu özellik sayesinde istenilen kişinin instagram duvarında da paylaşılmaktadır. İki hesapta da ortak olarak yer alan gönderi şimdilerde en çok ünlülerin tercih ettiği bir özelliktir. Bunun yanı sıra bu özellikten ekstra bir kazanç elde edilmez ancak işbirliği yapılabilir.

  İnstagram yüksek tutarda para kazanmakta olan influencer kullanıcılarına da sahiptir. Yaklaşık 60 bin civarında influencer, instagramda firmaların vermiş olduğu reklam ve işbirlikleri sayesinde para kazanabilmektedir. Bunun içinde takipçi sayılarını artırmak isteyenler instagram takipçi satın al seçeneğini değerlendirmektedir. Eğer takipçilerinizi bu şekilde satın almak isterseniz Bayigram.com ’da Türk, yabancı, kadın takipçi satın alabileceğiniz paketler mevcuttur.

  Instagram Ortak Paylaşım Nedir?

  İnstagram gönderisi paylaşılırken kişi etiketleme bölümüne gelindiğinde “kullanıcıyı davet et” kısmından ortak paylaşım yapmak istediğiniz kişiye seçmelisiniz. Bu sayede tek seferde iki hesapta da aynı gönderi birebir olarak görünecek, beğeniler de ortak olacaktır. Kazanç elde etmek isteyenler bu gönderi paylaşım seçeneğini firmalar ile de yapabilir. Böylece ürünü ekstra paylaşmak gerekmez. Ancak instagramın en popüler kazanç mekanizması influencerlar üzerinden çalışmaya devam ediyor. Bunun için beğeni satın al ya da beğeni satın alarak hesabın popülerliğini artır seçenekleri de mevcut. Takipçi satın almak isteyenler için Bayigram.com adresinde 50 adet takipçi +5 takipçi hediyesi ile yalnızca 5 TL ye hizmete sunulmaktadır.

  Instagram Collabs Nasıl Kullanılır?

  Paylaşımınız kişi etiketleme kısmına kadar geldiğinde sağ altta yer alan “kullanıcıyı davet et” kısmına basarak yalnızca bir kişi seçmelisiniz. İki hesapta da gönderi aynen paylaşılacak olup yorumlar ve beğeniler bu iki kullanıcının sahip olduğu takipçilerden oluşacaktır.

  Collab Paylaşım Nedir?

  Gönderinin ortak paylaşımı anlamına gelen collab özelliği kullanılırken seçeceğiniz kişinin bu talebi kabul etmesi gerekmektedir. Eğer instagram kazanç sağladığınız bir alan ise daha geniş çaplı takipçi listesine sahip olmalısınız. Collab ile gönderiyi paylaştığınız kişinin takipçileri de sizi takip etmeye başlayabilir. Takipçi sayısını artırmanın en güvenilir yolu ise Bayigram.com ile mümkündür.1000takipçi satın alan herkese +100 takipçi hediye kampanyası üstelik yüzde 45 indirim ile sadece 55 TL. Detaylı bilgi için internet sayfasını ziyaret edebilir farklı paketleri de inceleyebilirsiniz.

  Yorum Ekle